سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حقیقت پور در گفتگو با روزنامه 19دی:

دولت روحانی در برابر فسادهای اقتصادی محکم بایستد

بزرگترین خدمت دولت روحانی به مردم و نسل های آینده این است که انقلابی و پایبند به ارزش های انقلابی باشد

19دی: عضو فراکسیون رهروان ولایت گفت: بزرگترین خدمت دولت روحانی به مردم و نسل های آینده این است که انقلابی و پایبند به ارزش های انقلابی باشد و در برابر هر کسی که در فضای اقتصادی اقدام غیرانقلابی را انجام دهد مانند فسادهای اقتصادی اخیر محکم بایستد و با آن ها برخورد کند نه این که توجیه کنند.

منصور حقیقت پور در گفتگو با خبرنگار 19دی در خصوص فسادهای مالی اخیر اظهارداشت: از دولت روحانی می خواهیم تا از چارچوب های نظام کوتاه نیاید تا ارزش های انقلاب اسلامی برای نسل های آینده نهادینه شود زیرا اگر درز و شکافی بوجود آید جمع کردن آن سخت می شود.

نائب رییس دوم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم در خصوص آزادی رسانه های ایران نیز عنوان کرد: شفاف سازی و آزادی رسانه ها در کشور به خوبی انجام می شود و مکانیزمی ایجاد شده که طبق آن مسائل در ایران توری شده به نحوی که اگر کسی اقدام ناشایستی را انجام دهد تمام شبکه های مجازی آن را رسوا خواهند کرد.

وی با بیان این که قضیه برکناری مدیرعامل بانک ها نیز از همین اتاق شیشه ای رسانه ها به نمایش عموم گذاشت شد، گفت: البته هر چقدر این شفاف سازی بیشتر و بهتر اجرایی شود بهتر و برای جامعه و کشور سودمندتر است.

نائب رییس کمیسیون ویژه برجام در مجلس نهم شورای اسلامی با بیان این که رسانه ها باید آزاد باشند اما از این فضای آزاد برای هنجارشکنی استفاده نکنند، بیان کرد: برخی رسانه اقداماتی را مرتکب می شوند که فضا را مسموم می کنند و به عنوان مثال علیه شهدا و رییس جمهور کشور مطالب نادرستی را نشر می دهند که این سوء استفاده از آزادی است.

این کارشناس مسائل سیاسی کشور با بیان این که آزادی مطبوعات اجازه پرده دری و بازی با آبروی کسی را نمی دهد، ابرازداشت: رسانه ها آزادی را خط قرمز بدانند و از آن عبور نکنند تا آزادی واقعی ساری و جاری باشد.

وی تصریح کرد: اگر رسانه ها آرمان های مردم را به اسم آزادی به سخره گرفتند یا توهین و افترا به کسی بستند و از تربونی که در اختیار دارند علیه دیگران و به نفع خود استفاده کردند نمی توان گذاشت تا آزادانه عمل کنند.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس نهم اظهارداشت: مسخره کردن آرمان ها اسمش آزادی نیست برخی آزادی رسانه ها را اشتباه درک کرده اند.

حقیقت پور در ادامه درخصوص این که برخی از سختی های خدمت نظام وظیفه سربازی گله دارند نیز گفت: در هر صورت خدمت نظام وظیفه سختی ها و شرایط خاصی دارد و باید در طول دو سال فرد را به نظم بکشند تا انظباط را بیاموزند و در زندگی خود بکار گیرند ما مرز گسترده و مناطق گرم و سخت داریم که سربازان در آن خدمت می کنند.

و.ی تاکید کرد: مستلزم است که جوانان ما برای تامین امنیت و پاسداری از مزرها و آرامش مردم به خدمت سربازی بروند همان گونه که عده ای از آنان برای دفاع از ناموس و خاک وطن به سوریه می روند.

 وی تصریح کرد: طبق قانون خدمت وظیفه اجباری است و هر کس که از ظرفیت های کشور استفاده می کند باید دو سال هم برای کشور خدمت کند.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-٠۴-١٣٩۵, ١١:۵٨

   

پر مبحث ترین ها