سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فروپاشی ائتلاف ولایتی - قالیباف - حداد

قالیباف به شدت به خاطر رسانه ای شدن يك جانبه ومصادره به مطلوب كردن خبر ائتلاف و تایید تشکیل آن توسط حدادعادل، ناخرسند شده و گفته که ترجیح می دهد این ائتلاف از بین برود.
بر اساس اخبار منتشره در محافل سياسي ائتلاف موسوم به ائتلاف 1+2با نارضايتي آقايان ولايتي و قاليباف از عملكرد حداد عادل عملا كنار گذاشته شده است

فروپاشی ائتلاف ولایتی - قالیباف - حداد


خبرنگار سیاسی «انتخاب» کسب اطلاع کرد که ائتلاف "ولایتی - قالیباف - حداد" برای انتخابات ریاست جمهور 92 ، در آستانه فروپاشی قرار گرفته است.

به گزارش،انتخاب این ائتلاف به دلیل انصراف یکی از کاندیداها و از طرف دیگر، ناخرسندی یکی دیگر از کاندیداها از «رسانه ای شدن این ائتلاف» به احتمال قوی منحل خواهد شد.

از یک سو، علی اکبر ولایتی اعلام کرده که در انتخابات 92 کاندیدا نخواهد شد ، مگر آنکه اتفاق خاصی بیافتد.

از طرف دیگر نیز، قالیباف به شدت به خاطر رسانه ای شدن يك جانبه ومصادره به مطلوب كردن خبر ائتلاف و تایید تشکیل آن توسط حدادعادل، ناخرسند شده و گفته که ترجیح می دهد این ائتلاف از بین برود.

همچنین گروه های حامی دولت وجبهه پايداري نیز طی روزهای گذشته انتقادات زیادی را به تشکیل بدون مشورت این ائتلاف، ابراز داشته اند.

در این میان، تنها حدادعادل با حضور در سخنرانی های متعدد ، از تشکیل این ائتلاف به نفع خود استفاده کرد و حتی شنیده شد در با سفر به قم و دیدار با برخی علما ، از قطعی شدن کاندیداتوری خود سخن گفته است .

خبرنگار «انتخاب» می افزاید: البته از بین رفتن این ائتلاف به معنای آن نیست که این سه کاندیدای احتمالی ، طی ماههای آتی با یکدیگر تماس نخواهند داشت ، بلکه چنین به نظر می رسد که از این پس، این سه نفر ملزم به توافق جلسه نخست نخواهند بود.

از سوی دیگر، شنیده شده با قطعیت کاندیداتوری مصطفی پورمحمدی و محسن رضایی و برخی چهره های دیگر، احتمال تشکیل شورایی از دل جبهه اصولگرایان برای انتخاب یک نفر از میان انبوه اصولگرایان مدعی «ریاست جمهوری» جدی تر شده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-١٠-١٣٩١, ١٧:٣٣

   

پر مبحث ترین ها