سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سلطانی: بابک زنجانی از همه بی خیال‌تر است

پول های بیت المال دست بابک زنجانی بوده که امروز برخی شرکت ها با آن کار می کنند و دست ملت نیز از این پول ها کوتاه است.
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با تشریح آخرین وضعیت پرونده زنجانی با بیان اینکه پرونده بابک زنجانی متهمانی در ایران و ترکیه دارد، گفت: زنجانی در حال حاضر از همه بی خیال تر است.

امیرعباس سلطانی نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با فارس، در بیان آخرین وضعیت پرونده بابک زنجانی اظهار داشت: زنجانی در حال حاضر از همه بی خیال تر است.

وی با اشاره به بدهی بابک زنجانی افزود: پول های بیت المال دست بابک زنجانی بوده که امروز برخی شرکت ها با آن کار می کنند و دست ملت نیز از این پول ها کوتاه است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بابک زنجانی به صورت مداوم همه را بازی می دهد، تصریح کرد: امروز باید هم قوه قضائیه و هم مجلس حرکت کرده و اجازه دهند تا این پرونده به فرجام خود برسد.

سلطانی با بیان اینکه پرونده زنجانی دارای یک یا دو مظنون نیست، خاطرنشان کرد: این افراد یک تیم بودند و به نوبت احضار می شوند، ما امروز قطعا مظنونی هم در ایران و هم در ترکیه داریم.

وی در پاسخ به این سوال که در قبال مظنونان این پرونده که در ترکیه هستند چگونه عمل خواهد شد، اضافه کرد: به هر حال باید وزارت امور خارجه و قوه قضائیه با تعامل بیشتر مسائل را به پیش ببرند، البته اغلب متهمان پرونده زنجانی در ترکیه، ایرانی هستند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠۵-١٣٩٣, ٠٧:١٩

   

پر مبحث ترین ها