سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حاج قاسم سلیمانی جریان جنگ در سوریه، عراق و حتی غزه را تغییر داده است

این قبیل افراد دانش آموخته مکتب سیدالشهدا (ع) هستند که برای دفاع از ارزش‌های اسلامی مرزهای جغرافیایی را پشت سر گذاشته‌اند.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: حاج قاسم سلیمانی جریان جنگ در سوریه، عراق و حتی غزه را تغییر داده است.

به گزارش ایسنا، منطقه کویر، "محمدرضا پورابراهیمی" در جمع عزاداران حسینی در شهر جوپار با بیان اینکه سرداران رشیدی همچون حاج قاسم سلیمانی از ارزش‌های نظام و اسلام در خارج از مرزهای ایران دفاع می‌کنند، اظهار کرد: امروز سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی جریان جنگ در سوریه، عراق و حتی غزه را تغییر داده و نام او لرزه بر اندام دشمنان اسلام انداخته است.

وی با بیان اینکه ایران دوران دفاع مقدس را با وجود سردارانی همچون حاج قاسم سلیمانی با پیروزی به پایان رساند، افزود: این قبیل افراد دانش آموخته مکتب سیدالشهدا (ع) هستند که برای دفاع از ارزش‌های اسلامی مرزهای جغرافیایی را پشت سر گذاشته‌اند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با تاکید بر اینکه سرداران دوران دفاع مقدس درس ایثار و از خودگذشتگی را در همین مجالس عزاداری و سینه زنی آموختند و در هنگام نیاز به سوی جبهه‌های حق علیه باطل رهسپار شدند، گفت: هرچند بسیاری از آنها در راه دفاع از ارزش‌های اسلامی به شهادت رسیدند، اما امروز یاران آنها آنچنان قهرمانانه در برابر تکفیری‌ها ایستاده‌اند که حتی دشمنان نیز به این مسئله اذعان دارند.

پورابراهیمی، القاعده و داعش را نتیجه تفکرات آمریکایی‌ها دانست و تصریح کرد: دلیل شکل گیری این قبیل گروه‌ها مقابله با جمهوری اسلامی ایران است.

وی با بیان اینکه آمریکا قصد دارد با استفاده از این گروه‌ها هلال شیعی منطقه را از بین ببرد، گفت: امروز گروه‌های تروریستی با پول کشورهایی نظیر عربستان و قطر تصاویر وحشتناکی از قتل عام مسلمانان را منتشر می‌کنند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه گروه‌های تکفیری قصد دارند به نام اسلام جنایت کنند و تصویری غیرواقع از اسلام را به جهانیان نشان دهند، افزود: امروز ایران دفاع از ارزش‌های اسلام و اهل بیت (ع) را در خاک کشورهای سوریه، لبنان، عراق و فلسطین دنبال می‌کند.

پورابراهیمی با بیان اینکه ایران در یک جنگ نیابتی و غیرمستقیم با گروه‌های تروریستی منطقه در حال نبرد است، اظهار کرد: خوشبختانه ایران در جنگ‌های مستقیم و یا نیابتی همواره پیروز میدان بوده و توانسته روند امور را به سود خود به پایان ببرد.

وی با تاکید بر اینکه به زودی ریشه گروه‌های تکفیری و داعش از سرزمین‌های اسلامی ریشه کن خواهد شد، گفت: علت وقوع همه این حوادث رشد روزافزون محبت و ارادت شیعیان به امام حسین (ع) و یارانش است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حوادث اخیر سبب همگرایی و وحدت بیشتر مسلمانان در برابر گروه‌های تکفیری شده است، خاطرنشان کرد: امروز سرداران ایرانی در کنار مجاهدان کشورهای منطقه از ارزش‌های اسلامی و اهل بیت (ع) جانانه دفاع می‌کنند که خوشبختانه به پیروزی‌های چشمگیر و افتخارآمیزی نیز دست یافته‌اند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-٠٨-١٣٩٣, ١٩:٣٣

   

پر مبحث ترین ها