قم - تیم فوتبال سوهان محمد در ادامه نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال قم به صدر جدول این لیگ صعود کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، پس از تعطیلی چند هفته‌ای لیگ برتر فوتبال استان قم، نیم فصل دوم این رقابت‌ها ادامه یافت و هفته نهم این پیکارها دوشنبه شب به پایان رسید تا تیم سوهان محمد به صدر جدول رده بندی برسد.

در بازی‌های برگزار شده در زمین چمن ورزشگاه شهید حیدریان تیم فوتبال سوهان محمد در دیدار برابر تیم قعرنشین پیروزان ۳ بر یک به پیروزی رسید و به لطف این برد و همچنین توقف تیم سرخ پوشان برابر هما صدرنشین این رقابت‌ها شد.

تیم سرخ پوشان در دیدار برابر هما با تساوی بدون گل متوقف شد تا با سقوط به رده دوم در فاصله یک امتیازی و در تعقیب تیم صدرنشین سوهان محمد قرار گیرد و هما نیز در رده پنجم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال قم ایستاد.

تیم عقاب که در بازی‌های اخیر امتیازات زیادی را از دست داده است این بار برابر پیام به تساوی یک بر یک رسید تا فاصله این تیم با صدر جدول به ۵ امتیاز افزایش یابد و شانس این تیم برای قهرمانی باز هم کمتر شود.

مهام پلیمر دیگر تیم پیروزی این هفته بود که موفق شد ۳ بر یک وحدت شریف را شکست دهد. در جدول سوهان محمد ۲۰ و سرخ پوشان ۱۹ امتیازی و در رده‌های اول و دوم قرار دارند و عقاب و مهام پلیمر با ۱۵ و ۱۳ امتیاز سوم و چهارم هستند.

در انتهای جدول وضعیت تیم قعرنشین پیروزان بحرانی است و وحدت شریف، تیم ماقبل جدول نیز وضعیت خوبی را سپری نمی‌کند.

  • نویسنده :
  • منبع : مهر