سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیر طرح فرودگاه بین المللی قم:

طرح فرودگاه قم با 90 درصد پیشرفت فیزیکی متوقف شده است

19 دی: مدیر طرح فرودگاه بین المللی قم گفت: با وجود پیشرفت فیزیکی 90 درصدی این طرح یک سال است که متوقف و باعث صدها میلیارد تومان ضرر مالی شده است.

 

 

نصیر نصیری جهرودی در گفت وگو با ایرنا، با بیان اینکه طرح فرودگاه بین المللی قم به بهانه شکایت سه مرغداری متوقف شده است، اظهار داشت: در مدت اجرای این طرح هیچ کار غیرقانونی انجام نشده و اجحافی در حق دیگران صورت نگرفته؛ همانطور که مسئولان مسائل دیگران را مرتفع می کنند، مشکلات پیش روی این طرح را نیز حل کنند.

وی با انتقاد از اینکه در طول یک سال گذشته مسئولان پاسخگو نبوده اند، بیان کرد: در فروردین ماه جاری یک جلسه با موضوع حل مسائل پیرامون فرودگاه بین المللی برگزار شد تا مشکلات مطرح و حل شود، ولی این جلسه صرفا تشریفاتی بود و مباحث به جلسه بعد موکول شد.

وی افزود: متاسفانه جلسه دیگری از سوی مسئولان وقت برگزار نشد و همچنان مشکلات پیش روی این طرح باقی است.

نصیری با تصریح بر اینکه مسئولان تعهدی در قبال اقدامات خود ندارند، گفت: در زمان حاضر هیچ کس به عنوان نیروی فرودگاه اجازه ورود به ساختمان را ندارد و فقط نگهبان طرح مجوز حضور در آن را دارد.

وی با بیان اینکه دو مجوز مجزا جهت احداث طرح فرودگاه و منطقه گردشگری کسب شده است، گفت: بخش گردشگری و بخش فرودگاهی هر دو مجوزهای مورد نیاز خود را دارند و عملیات اجراییشان در بهمن ماه 89 آغاز شد، ولی با وجود اینکه شکایت مرغداری ها مربوط به رفع تصرف حریم مرغداری ها در محدوده احداث فرودگاه بود، عملا با دستور قاضی اجازه عملیات اجرایی به منطقه نمونه گردشگری نیز داده نشد.

 

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-٠٣-١٣٩۵, ١۵:٢٣

   

پر مبحث ترین ها