سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رئیس سازمان بازرگانی استان قم خبر داد:

برگزاری اولین نمایشگاه مراکز آموزشی و تجهیزات کمک آموزشی در قم

سازمان بازرگانی برگزاری ۵۰ نمایشگاه را در طول سالجاری پیش بینی کرده است که این نمایشگاه با ابعاد برجسته فرهنگی از جمله این نمایشگاه‌ها است.
رئیس سازمان بازرگانی استان قم از برگزاری اولین نمایشگاه مراکز آموزشی و تجهیزات کمک آموزشی در قم خبر داد.
 یونس عالی‌پور قبل از ظهر یک شنبه در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: سازمان بازرگانی برگزاری ۵۰ نمایشگاه را در طول سالجاری پیش بینی کرده است که این نمایشگاه با ابعاد برجسته فرهنگی از جمله این نمایشگاه‌ها است.
وی با بیان اینکه نمایشگاه‌ها با جنبه‌های مختلف برگزار می‌شوند اظهار داشت: برخی از نمایشگاه‌ها صرفا جنبه تبلیغی، برخی جنبه اقتصادی و برخی تلفیقی هستند ولی این نمایشگاه تلفیقی است که بعد فرهنگی آن برجسته‌تر است.

رئیس سازمان بازرگانی استان قم زمان برگزاری نمایشگاه را از تاریخ ۱۲ لغایت ۱۵ شهریور اعلام کرد و افزود: این نمایشگاه در فضایی به مساحت هزار و ۵۰۰ متر مربع در محل دائمی نمایشگاه‌های استان برگزار می‌شود.

عالی‌پور با بیان اینکه شرکت مجری نمایشگاه سابقه خوبی در برگزاری نمایشگاه دارد گفت: مقدمات خوبی برای برای نمایشگاه در نظر گرفته شده است و با توجه به اینکه زمان برگزاری نمایشگاه نزدیک به زمان بازگشایی مدارس است پیش بینی می‌شود استقبال خوبی از آن به عمل آید.

وی به فضای فرهنگی قم اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به اینکه قم یک استان دانش محور است این نمایشگاه قابلیت پایداری در سالهای آینده را دارد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-٠۵-١٣٩٠, ٠٣:٠٠

   

پر مبحث ترین ها