سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت‌الله هاشمی شاهرودی:

راهپیمایی روز قدس باعث گسترش بیداری اسلامی می‌شود

بروز شده : ۵-٠۶-١٣٩٠, ١۶:۴۶    نسخه چاپی    
مردم مسلمان و ملت‌های جهان به وسیله راهپیمایی روز جهانی قدس از مظلومیت مردم فلسطین و نقشه‌های شوم استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی مطلع شده‌اند.
 رئیس هیئت عالی حل اختلاف و تنظیم روابط قوای سه گانه، حضور گسترده اقشار مختلف مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس را باعث گسترش بیداری اسلامی دانست.
 آیت‌الله سید ‌محمود هاشمی شاهرودی ظهر جمعه در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در گفتگو با خبرنگاران این راهپیمایی را منشا بیداری‌های اسلامی در جهان عنوان کرد و بیان داشت: راهپیمایی روز جهانی قدس یکی از برنامه‌های بسیار ارزنده و مهمی است که امام خمینی(ره) آن را پایه‌گذاری کرده‌اند.

وی با اشاره به تاثیرگذاری بسیار زیاد برگزاری این راهپیمایی در روحیه مردم مظلوم فلسطین ادامه داد: مردم مسلمان و ملت‌های جهان به وسیله راهپیمایی روز جهانی قدس از مظلومیت مردم فلسطین و نقشه‌های شوم استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی مطلع شده‌اند.

آیت‌الله ‌هاشمی شاهرودی تصریح کرد: این راهپیمایی باعث بیداری بیشتر اسلامی در جهان می‌شود و همان گونه که رهبر انقلاب اسلامی فرمودند، شرکت هر فردی که به دنبال عدالت، حق و مبارزه با استکبار است در راهپیمایی روز جهانی قدس تکلیف شرعی و انسانی است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠۶-١٣٩٠, ١۶:۴۶

   

پر مبحث ترین ها