سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

روز گذشته/

یک کارخانه فرش و گلیم در شهرک صنعتی شکوهیه قم در آتش سوخت

بروز شده : ۵-٠۶-١٣٩٠, ٢٣:٢٩    نسخه چاپی    

روز جمعه پنجم شهریورماه یک واحد کارخانه فرش و گلیم واقع در فاز دو شهرک صنعتی شکوهیه، بلوار شهید همت، کوچه شماره پنج دچار حریق شد و به طور کامل در آتش سوخت.
 روز گذشته یک واحد کارخانه فرش و گلیم واقع در شهرک شکوهیه قم دچار آتش سوزی شد.

روز جمعه پنجم شهریورماه یک واحد کارخانه فرش و گلیم واقع در فاز دو شهرک صنعتی شکوهیه، بلوار شهید همت، کوچه شماره پنج دچار حریق شد و به طور کامل در آتش سوخت.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی قم در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص عملیات اطفاء حریق این کارخانه اظهار داشت: در مرحله اول در پی تماس تلفنی مردمی، آتش نشانی شهرک شکوهیه وارد عمل شد.

علیرضا عسکری ادامه داد: به دلیل عدم توان آتش نشانی شهرک شکوهیه، نیروهای آتش نشانی به همراه 7 دستگاه خودروی اطفای حریق و 2 دستگاه ماشین آب ده از شهر قم بعد از اعلام حادثه به ما در ساعت 12 و شش دقیقه ظهر، به محل اعزام شدند.

وی با بیان این که تلاش زیادی انجام شد تا آتش به واحدهای مجاور کارخانه سرایت نکند، تصریح کرد: اما به دلیل وجود مواد اشتعال زا در کارخانه، دامنه آتش سوزی به حدی بود که محار آتش تا ساعات پایانی شب نیز ادامه یافت.

نیروهای آتش نشانی تا ساعت 9 صبح امروز در محل حضور داشتند

عسگری افزود: همچنین نیروهای آتش نشانی تا ساعت 9 صبح روز شنبه پنجم شهریورماه نیز در محل حضور داشتند و به لکه گیری آتش پرداختند.

وی با بیان این که این حادثه هیچ گونه تلفات جانی نداشته است، اظهار داشت: افرادی که درون کارخانه بودند قبل از گسترش آتش محل را ترک کرده بودند اما کارخانه و دو سوله آن به طور کامل در آتش سوخت.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی قم در خصوص علت و میزان خسارات وارده به این کارخانه گفت: علت و میزان خسارات وارده در دست بررسی است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠۶-١٣٩٠, ٢٣:٢٩

   

پر مبحث ترین ها