سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

معاون دادگستری قم مطرح کرد:

۳۵۰ هزار موتورسیکلت در قم منشا بسیاری از مشکلات هستند

بروز شده : ١-٠۴-١٣٩۵, ١٧:٢۵    نسخه چاپی    
19 دی: معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان قم مهم‌ترین آسیب در قم را تصادفات دانست و گفت: متأسفانه ۳۵۰ هزار موتورسیکلت در قم وجود دارد که مشکلات زیادی را ایجاد می‌کند.

 

سعید کاویانی در مصاحبه مطبوعاتی که قبل از ظهر سه‌شنبه در دادگستری استان قم برگزار شد، با اشاره به اهداف ایجاد شورای حل اختلاف اظهار داشت: در حوزه پیشگیری دادگستری قم، شورای پیشگیری از وقوع جرم به ریاست رئیس کل دادگستری تشکیل می‌شود که اقدامات آن طی ۳۰ سال بی نظیر است.

وی عنوان کرد: در معاونت پیشگیری هفت اداره وجود دارد که هر کدام دارای برنامه‌هایی هستند.

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان قم افزود: پیشگیری از وقع جرم به قوه قضائیه اختصاص ندارد و امری علمی و تخصصی است.

وی بیان داشت:‌ در سال ۹۵ در حوزه پیشگیری ۳۷ برنامه داشتیم و اولویت‌های ما در این باره گسترش فرهنگ مشاوره در پیشگیری از طلاق است و سال جاری این موضوع با جدیت انجام می‌شود.

کاویانی با بیان این که ۳۵۰ هزار موتورسیکلت در قم وجود دارد، گفت: تعداد بالای تردد موتورسیکلت در شهر مشکلات زیادی را ایجاد می‌کند.

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان قم ادامه داد: مهم‌ترین آسیب در استان قم تصادفات است و ما ساماندهی تصادفات و کاهش آن را در دستور کار داریم.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-٠۴-١٣٩۵, ١٧:٢۵

   

پر مبحث ترین ها