سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رئیس سازمان بازرگانی استان قم خبر داد:

اجرای طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس در قم

نمایشگاه پائیزه از 19 شهریور در قم برپا می‌شود و  تا تاریخ ۱۰ مهرماه ادامه دارد.

رئیس سازمان بازرگانی استان قم در آستانه بازگشایی مدارس از اجرای طرح نظارتی ویژه جهت نظارت بر کلیه مراکز خرید و فروش به مدت یک ماه خبر داد.

 یونس عالی‌پور قبل از ظهر سه‌شنبه در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه سازمان بازرگانی هرساله در ایام بازگشایی مدارس برنامه‌های مختلفی را دنبال می‌کند اظهار داشت: طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس از جمله این برنامه‌ها است که از۱۰ شهریور‌ماه آغاز و تا ۱۰ مهرماه ادامه دارد.

وی بیان داشت: در این مدت کلیه مراکز خرید و فروش از لحاظ صدور فاکتور، درصد سود فروش، عدم گران فروشی کنترل می‌شود.

آغاز به کار نمایشگاه پائیزه قم از ۱۹ شهریورماه

رئیس سازمان بازرگانی استان قم در ادامه سخنان خود به برپایی نمایشگاه عرضه کالا در قم خبر داد و گفت: نمایشگاه پائیزه از 19 شهریور در قم برپا می‌شود و  تا تاریخ ۱۰ مهرماه ادامه دارد.

وی با بیان اینکه در این نمایشگاه ۱۵۰ غرفه حضور دارد اظهار داشت: اکثر غرفه داران شرکت کننده در این نمایشگاه از تولیدکنندگان داخل استان هستند.

عالی‌پور ادامه داد: از این تعداد ۷۵ غرفه پوشاک، ۳۰ غرفه کیف و کفش، ۱۰ غرفه مواد بهداشتی و سلولزی، ۱۵ غرفه لوازم التحریر وجود دارد.

ممنوعیت عرضه محصولات چینی

وی با اشاره به اینکه در این نمایشگاه محصولات حد اقل با ۲۰ درصد تخفیف عرضه می‌شود افزود: عرضه کالاهای چینی در نمایشگاه ممنوع است و با عرضه کنندگان آن به شدت برخورد می‌شود.

عالی‌پور تصریح کرد: در نمایشگاه پائیزه محصولاتی از قبیل کیف و کفش عرضه می‌شود که از ساعت ۱۵ تا ۲۳ مورد بازدید علاقه‌مندان قرار دارد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-٠۶-١٣٩٠, ٠١:١٣

   

پر مبحث ترین ها