سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رئیس سازمان بازرگانی قم:

تلاش می‌کنیم قم ارزان‌ترین شهر مذهبی کشور باشد

تلاش سازمان بازرگانی قم این است که کالای با کیفیت و قیمت مناسب به دست مردم برسد و هدف سازمان بازرگانی این است که قم ارزان‌ترین شهر مذهبی کشور باشد.

یونس عالی‌پور ظهر یکشنبه در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ویژه بازگشائی مدارس در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب افزود: میزان رضایتمندی از نمایشگاه بهاره بالا بود و با توجه به این موضوع پیش بینی می‌‌شود در هر روز 10 هزار بازدید از نمایشگاه انجام شود.

وی با اشاره به عرضه مواد غذایی در این نمایشگاه گفت: 25 غرفه در این نمایشگاه مواد خوراکی را در کنار سایر اقلام عرضه می‌کنند.

رئیس سازمان بازرگانی قم با اشاره به اینکه قم یکی از قطب‌های تولید گوشت مرغ در کشور است بیان داشت: قیمت مرغ به ازاء هر کیلوگرم از 3 هزار و 400 تومان در کشور به 2 هزار و 800 تومان در قم کاهش پیدا کرده است که همشهریان می‌توانند در این نمایشگاه مرغ را با قیمت مناسب خریداری کنند.

عالی‌پور در ادامه از حضور نیروهای انتظامی به منظور برقراری امنیت و کنترل ترافیک خبر داد و افزود: در طول برگزاری نمایشگاه نیروهای آتش نشانی در نمایشگاه مستقر می‌شوند تا در صورت بروز حادثه خدمت رسانی کنند.

وی ادامه داد: تمامی بازدیدکنندگان از نمایشگاه تحت پوشش بیمه حوادث قرار می‌گیرند.

رئیس سازمان بازرگانی قم همچنین از حضور بازرسان این سازمان در طول برگزاری نمایشگاه خبر داد و اظهار داشت: در این نمایشگاه نیز مانند قبل به کیفیت توجه بسیاری شده و عرضه کالای بی‌کیفیت به نمایشگاه ممنوع شده است و در صورت رویت جنس بی‌کیفیت با عرضه کننده آن برخورد می‌شود.

عالی‌پور تصریح کرد: در این نمایشگاه  عرضه کالاهای چینی ممنوع است و با عرضه کنندگان آن به شدت برخورد می‌شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠۶-١٣٩٠, ٠٣:٠٨

   

پر مبحث ترین ها