سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نماینده ولی فقیه در سپاه:

ملاک حقانیت اشخاص همسویی با ولایت فقیه است

هرکجا که خطری انقلاب اسلامی را تهدید کند، سپاه بر اساس رسالت ذاتی خود وارد صحنه می‌شود و در برابر خطر می‌ایستد.


 نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: ملاک و معیار حقانیت اشخاص، گروه‌ها و احزاب همسویی با ولایت فقیه است.
نماینده ولی فقیه در سپاه ظهر دوشنبه در مراسم افتتاحیه کارگاه آموزشی شهید عاصمی  که در مجتمع آموزشی شهید محلاتی افزود: پیش از انقلاب، روحانیت اصیل نماد و پرچمدار گفتمان دینی بوده و پس از انقلاب ولایت فقیه عهده دار این مسئولیت است.

وی با بیان اینکه گفتمانی حجیت دارد که از جنس گفتمان ولایت فقیه باشد، اظهار داشت: گفتمان هر شخص را باید با گفتمان ولایت فقیه سنجید.
 
حجت الاسلام سعیدی گفت: اعتبار ولی فقیه برای اداره حکومت با ائمه معصومین (ع) فرقی ندارد.

وی با بیان اینکه رسالت سپاه حفظ انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: هرکجا که خطری انقلاب اسلامی را تهدید کند، سپاه بر اساس رسالت ذاتی خود وارد صحنه می‌شود و در برابر خطر می‌ایستد.

فرمانده سپاه علی بن ابی طالب (ع) نیز در این مراسم با بیان اینکه قم خاستگاه انقلاب و نظام اسلامی به لحاظ فکری و به لحاظ عملی است، اظهار داشت: حوزه علمیه قم پشتوانه فکری نظام جمهوری اسلامی ایران و حکومت مردم سالاری دینی مبتنی بر نظریه ولایت فقیه است.

سردار مهدی مهدوی‌نژاد افزود: آنچه که رهبر فرزانه انقلاب اسلامی بار‌ها تذکر و هوشیار باش آنرا به همگان داده‌اند این است که همانگونه که تز و نظریه اولیه انقلاب اسلامی و حکومت دینی در قم شکل گرفته، پرورش یافته و عملی شده آنتی تز و راهبرد مقابله و براندازی انقلاب نیز می‌تواند در همین قم شکل بگیرد.

وی افزود: لذا باید بر اساس این گرایی که فرمانده کل قوا به ما داده‌اند، هوشیار بوده و مراقب حرکات و اقدامات دشمنان داخلی و خارجی باشیم.

سردار مهدوی‌نژاد با بیان خاطراتی از شهدای اخیر سپاه علی بن ابی طالب (ع)، یاد آن شهدا را گرامیداشت.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠۶-١٣٩٠, ٠١:١٣

   

پر مبحث ترین ها