سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رئیس سازمان بازرگانی استان قم:

امسال غرفه‌های نمایشگاه پائیزه در قم 1.5 برابر شده است

نمایشگاه پائیزه امسال پرشور‌تر از سال‌های گذشته برگزار شده به طوری که تعداد غرفه‌های عرضه کالا در این نمایشگاه نسبت به سال گذشته یک و نیم برابر شده است.
رئیس سازمان بازرگانی استان قم از افزایش 1.5 برابری تعداد غرفه‌های عرضه کالا در نمایشگاه پائیزه امسال قم خبر داد.
یونس عالی‌پور با اشاره به برپایی هشتمین نمایشگاه پائیزه در قم گفت: نمایشگاه پائیزه امسال پرشور‌تر از سال‌های گذشته برگزار شده به طوری که تعداد غرفه‌های عرضه کالا در این نمایشگاه نسبت به سال گذشته یک و نیم برابر شده است.

وی با بیان اینکه کیفیت کالاهای نمایشگاه از سطح بالایی برخوردار است، گفت: نمونه اجناس غرفه‌ها بررسی، قیمت گذاری و پلمپ شده و هر واحد موظف است با توجه به نمونه پلمپ شده اقدام به عرضه محصول خود کند و در صورت تخلف واحد‌ها، به مسئله رسیدگی می‌شود.

برگزاری نمایشگاه موجب تعدیل قیمت‌ها می‌شود

عالی‌پور در ادامه با اشاره به شروع فصل جدید و آغاز به کار مدارس افزود: نمایشگاه در دوره پیک مصرفی مردم آغاز به کار کرده است و همین مسئله باعث ایجاد رقابت در عرضه کالا شده و تعدیل قیمت‌ها را در پیش دارد.

وی با ابراز رضایت از استقبال مردم از نمایشگاه تصریح کرد: شهروندان از اولین ساعات شروع نمایشگاه از آن استقبال کرده‌اند و این نتیجه اعتماد مردم به نمایشگاه، و تبلیغات موثر و گسترده در سطح شهر و رسانه ملی است.

رئیس سازمان بازرگانی استان قم گفت: نمایشگاه مختص واحدهای صنفی و تولیدی است و با توجه به رقابت ایجاد شده ۲۰ تا ۳۰ درصد در تعدیل قیمت‌های بازار تاثیر می‌گذارد.

برگزاری کلاس آموزش طبخ غذاهای دریایی در حاشیه نمایشگاه پائیزه استان

وی همچنین از برگزاری کلاس‌های آموزش طبخ غذاهای دریایی در نمایشگاه پائیزه خبر داد و گفت: این کلاس‌ها همه روزه توسط استادان دانشگاهی برگزار می‌شود.

عالی‌پور افزود: این کلاس‌ها به مدیریت شیلات استان و با همکاری سازمان بازرگانی استان قم به مدت ده روز از ساعت 19 و 30  تا 20 و 30  برگزار می‌شود و شرکت در آن برای عموم آزاد است.

وی هدف از برگزاری این کلاس‌ها را افزایش سرانه مصرفی آبزیان در خانواده‌های استان عنوان کرد و گفت: تاکنون استقبال خوبی از آن به عمل آمده است.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-٠۶-١٣٩٠, ٠١:۵٩

   

پر مبحث ترین ها