سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

به دلیل ورود شیر از خارج از قم اتفاق می‌افتد؛

تفاوت قيمت شير در برخی نقاط قم

واردات شیر از برخی کارخانه‌های تهیه و تولید شیر از خارج استان سبب می‌شود که در برخی نقاط شهر قیمت شیر ارازن‌تر باشد.
معاون داخلی سازمان بازرگانی استان قم گفت: واردات شیر از برخی کارخانه‌های تهیه و تولید شیر از خارج استان سبب می‌شود که در برخی نقاط شهر قیمت شیر ارازن‌تر باشد.
امیر محمدی‌چهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به وضعیت شیر پس از هدفمندی یارانه‌ها اظهار کرد: بعد از هدفمندی یارانه‌ها طبق برنامه‌‌ریزی‌های صورت گرفته بنا شد با توجه به قیمت آزاد محصولات لبنی، تنها 10 درصد به قیمت آن افزوده شود.
وی ادامه داد: ناظران سازمان بازرگانی در صورتی که بیشتر از میزان تعیین شده به قیمت شیر اضافه شود با خاطیان برخورد خواهند کرد.
معاون داخلی سازمان بازرگانی استان قم عنوان کرد: واردات شیر از برخی کارخانه‌های تهیه و تولید شیر از خارج استان سبب می‌شود که در برخی نقاط شهر قیمت شیر ارازن‌تر باشد.
محمدی‌چهر تصریح کرد: این قیبل شیرها از کیفیت مطلوبی برخوردار نیستند و یک و نیم درصد چربی دارد.
وی با بیان اینکه شیرهایی که در سطح استان عرضه می‌شوند دو و نیم درصد چربی دارد، خاطرنشان کرد: در حال حاضر شیرهایی که در سطح استان توزیع می‌شوند، شیرهای 900 گرمی بوده که به قیمت 600 تومان به فروش می‌رسد.
معاون داخلی سازمان بازرگانی استان قم گفت: شش کارخانه تولید شیر در داخل استان فعالیت می‌کنند که در سطح آنها تخلفی مشاهده نشده است.
محمدی‌چهر عنوان کرد: در بخش عرضه شیر نیز با توجه به نظارت‌هایی که از سوی سازمان بازرگانی استان صورت می‌پذیرد، تخلفی ثبت نشده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠۶-١٣٩٠, ٠١:۴٨

   

پر مبحث ترین ها