سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

با موضوع کتاب و کتابخوانی/

برگزیدگان مسابقه نقاشی در قم معرفی شدند

مسابقه نقاشی ویژه اعضای کودک و نوجوان کتابخانه های عمومی استان قم در راستای تشویق و ترغیب آنان به مطالعه با موضوع اصلی کتاب و کتابخوانی برگزار شد.
کارشناس فرهنگی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم از معرفی برگزیدگان مسابقه نقاشی با موضوع کتاب و کتابخوانی، ویژه اعضای کودک و نوجوان کتابخانه های عمومی قم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، احمد آراسته فرد با اعلام این خبر اظهار داشت: مسابقه نقاشی ویژه اعضای کودک و نوجوان کتابخانه های عمومی استان قم در راستای تشویق و ترغیب آنان به مطالعه با موضوع اصلی کتاب و کتابخوانی برگزار شد.

وی با اشاره به محورهای این مسابقه یادآور شد: کتابخانه، من و کتاب، کتاب غذای روح، با کتاب خوب مثل پرنده ها می شیم، با کتاب خوب خوابای خوب می بینیم، کتاب خوب همیشه به دردم می خوره، دوست دارم کتاب خوبم رو همه جا ببرم، با کتاب خوب دستم به همه جا می رسه، کتاب خوب مثل غذای خوشمزه است، داستان هایی که مادرم می خواند از محورهای فرعی این مسابقه بودند.

آراسته فرد همچنین با اشاره به برگزاری این مسابقه در مردادماه امسال، افزود: علاقه مندان در گروه سنی کودک و نوجوان می توانستند با انتخاب یکی از موضوعات در مسابقه شرکت کنند.

شرکت 600 نفر در مسابقه نقاشی با موضوع کتاب و کتابخوانی

وی ادامه داد: در این مسابقه تعداد 600 نفر شرکت کردند و استفاده از هرگونه ابزار رنگ آمیزی (گواش، آبرنگ، پاستل، مدادرنگی و مدادشمعی) آزاد بود.

کارشناس فرهنگی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم گفت: تعداد 20 نفر به عنوان برگزیدگان استانی انتخاب شدند که با اهدای جوایزی از آنان تقدیر خواهد شد و اسامی برگزیدگان مرحله کشوری از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور اعلام خواهد شد.

نمایشگاهی از آثار ارسالی در قم برپا می شود

وی افزود: به زودی در یکی از نگارخانه های قم نمایشگاهی از آثار ارسالی برپا خواهد شد و نقاشی های کودکان و نوجوانان با موضوع کتاب و کتابخوانی در معرض دید عموم مردم قرار خواهد گرفت.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠۶-١٣٩٠, ٢٢:٢٢

   

پر مبحث ترین ها