سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

همزمان با بازگشایی مدارس/

طرح انتظامی مهر در قم کلید می‌خورد

از آنجا که ایجاد امنیت برای عبور و مرور و مراقبت از سرویس‌های مدارس از جمله وظایف خطیر ماست بر حفظ سلامت فنی، تأهل و تعهد رانندگان سرویس‌ها و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی آنها تأکید ویژه داریم.
فرمانده انتظامی استان قم با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی برای کنترل و تامین امنیت برنامه‌های شروع تحصیلی دانش آموزان آمادگی دارد، گفت: طرح مهر نیروی انتظامی می‌تواند آرامش خاطر خانواده‌ها نسبت به فرزندانشان در آغاز سال تحصیلی تأمین کند.

 سردار مهدی توکلی در نشست خبری که صبح چهارشنبه در محل فرماندهی انتظامی استان قم برگزارشد گفت: با توجه به افزایش 30 درصدی حجم ترافیک در هفته اول مهرماه، نیروی انتظامی قم برنامه‌ریزی کاملی را برای ایجاد آرامش و آسایش مناسب دانش آموزان و خانواده هایشان اجرا می‌کند.

وی با بیان اینکه هماهنگی‌های لازم با آموزش و پرورش در رابطه با ایجاد امنیت اخلاقی و ارتقا و  آرامش اجتماعی  به عمل آمده است، اظهار داشت: از آنجا که ایجاد امنیت برای عبور و مرور و مراقبت از سرویس‌های مدارس از جمله وظایف خطیر ماست بر حفظ سلامت فنی، تأهل و تعهد رانندگان سرویس‌ها و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی آنها تأکید ویژه داریم.

کلاس اولی‌ها در معرض خطر

فرمانده انتظامی استان قم خواستار توجه ویژه خانواده‌ها به فرزندانشان درهفته اول مهرماه شد و افزود: از خانواده‌هایی که فرزندان کوچک و کلاس اولی دارند درخواست می‌کنیم نسبت به عبور و مرور آنها حساس‌تر باشند و آدرس منزل و نام و نشان آنها در کیف و جیب فرزندانشان قرار دهند.

وی با تأکید بر اینکه باید به فرزندانمان یاد دهیم که دوست پلیس باشند، بیان داشت: رانندگان خودروها و راکبین موتورها نیز باید با مراعات حال دانش آموزان نسبت به رعایت کامل قوانین راهنمایی و رانندگی کوشا باشند.

مردم ناظر امنیت اجتماعی جامعه هستند

سردار توکلی با طرح این مطلب که مردم با احساس مسئولیت و نقش آفرینی در انضباط اجتماعی همیار پلیس در ایجاد امنیت و آرامش شهری باشند، توصیه کرد: مردم با نظارت نامحسوس خود مراقب آسیب‌های اجتماعی که درکمین فرزندانشان است، باشند.
باب شهادت همیشه برای خدمتگزارن نیروی انتظامی باز است

وی در بخش دیگری از گفتگوی خود ضمن گرامیداشت یاد و خاطره هفته دفاع مقدس از حضور موثر و پررنگ نیروی انتظامی در اجرای برنامه‌های مختلف این ایام خبر داد و گفت: نیروی انتظامی با ایجاد نظم، امنیت و روان سازی ترافیک شهری خود را در پاسداشت این رویداد بزرگ سهیم خواهد کرد.

فرمانده انتظامی استان قم با یاد آوری این مطلب که شهدای مرزبان نیروی انتظامی جزو اولین شهدای دفاع مقدس محسوب می‌شوند، گفت: جان برکفان نیروی انتظامی با رشادت‌ها و اخلاص خود همیشه باب شهادت را برای این نیروی خدمتگزار و سختکوش باز گذاشته‌اند.

برنامه های متنوع نیروی انتظامی در پاسداشت ارزشهای دفاع مقدس

وی به تشریح برنامه‌های نیروی انتظامی در هفته دفاع مقدس پرداخت و افزود: سرکشی به خانواده‌های معزز شهدای دفاع مقدس، تجلیل از رزمندگان نیروی انتظامی، غبار روبی از گلزار شهدا، حضور موثر در نمایشگاه دفاع مقدس، شرکت در رژه نیروهای مسلح و... از جمله برنامه‌های نیروی انتظامی قم در گرامیداشت هفته دفاع مقدس است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠۶-١٣٩٠, ٢٢:٢٣

   

پر مبحث ترین ها