سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیر اداره آموزش و پرورش ناحیه دو قم تاکید کرد:

ساماندهی طرح تشرف بامعرفت دانش‌آموزان به حرم حضرت معصومه(س)

بروز شده : ١-٠٧-١٣٩٠, ٠٢:١۴    نسخه چاپی    
در قالب این طرح باید قبل از تشرف دانش‌آموزان به حرم مطهر نماهنگی از تاریخچه شهر قم و بارگاه حضرت معصومه (س) برای آنها نمایش داده شود تا این افراد با ویژگی‌های این مکان مقدس آشنا شوند.
مدیر اداره آموزش و پرورش ناحیه دو قم گفت: طرح تشرف با معرفت دانش‌آموزان به حرم مطهر حضرت معصومه (س) باید ساماندهی شود.
حجت‌الاسلام اصغر نجفی‌مقدم در دیدار مدیران و مسئولان اداره کل آموزش و پرورش استان و نواحی قم با حجت الاسلام سعیدی که در دفتر تولیت آستانه مقدسه حضرت معصومه (س) برگزار شد، اظهار کرد: طرح تشرف با معرفت دانش‌آموزان به حرم مطهر حضرت معصومه (س) باید ساماندهی شود.

وی افزود: در قالب این طرح باید قبل از تشرف دانش‌آموزان به حرم مطهر نماهنگی از تاریخچه شهر قم و بارگاه حضرت معصومه (س) برای آنها نمایش داده شود تا این افراد با ویژگی‌های این مکان مقدس آشنا شوند.

نجفی مقدم با اشاره به ضرورت بیان مقام و منزلت و کرامات حضرت فاطمه معصومه (س) برای دانش آموزان، ابراز کرد: بیان این مسائل به صورت تصویری و نرم افزاری تاثیر بسیار بیشتر نسبت به بیان گفتاری خواهد داشت.

وی تصریح کرد: بعد از این برنامه‌ها، دانش‌آموزان باید به همراه مربیان خود وارد حرم شوند و حرم مطهر نیز زمینه پذیرایی و برگزاری مسابقاتی ویژه دانش‌آموزان را فراهم کند زیرا این مسئله موجب می‌شود که این افراد خاطره خوبی از این بارگاه مقدس داشته باشند.

مدیر اداره آموزش و پرورش ناحیه دو قم افزود: چنانچه این فعالیت‌ها به صورت سازماندهی شده انجام شوند برکات زیادی به همراه خواهند داشت و موجب ارتباط روح و روان دانش‌آموزان با حرم مطهر حضرت معصومه (س) خواهند شد.
 
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-٠٧-١٣٩٠, ٠٢:١۴

   

پر مبحث ترین ها