سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پنج‌شنبه هفته جاری/

نخستین یادوراه شهدای گمنام و جاوید الأثر قم برگزار می‌شود

شهدای گرانقدر و والامقام گمنام و جاویدالأثر به عنوان الگوهای همیشگی عرصه‌های مجاهدت، ایثار و مقاومت و سختکوشی در همه زمانها و برای همه اقشار هستند.
 مدیر عامل سازمان آرامستانهای قم از برگزاری نخستین یادوراه شهدای گمنام و جاوید الأثر استان قم در جوار شهدای گمنام بهشت معصومه(س) خبر داد.

سید جمال الدین حسینی در گفتگو با خبرنگار 19 دي گفت: در راستای ارج نهادن به مقام شامخ شهدای گرانقدر و والامقام گمنام و جاویدالأثر استان که به عنوان الگوهای همیشگی عرصه‌های مجاهدت، ایثار و مقاومت و سختکوشی در همه زمانها و برای همه اقشار هستند، این سازمان با همکاری سازمان بسیج کارمندی و کارگری سپاه علی بن ابیطالب(ع) در روز پنجشنبه 21 مهرماه از ساعت 16 مراسم با شکوهی را در جوار شهدای گمنام بهشت معصومه«س» و با حضور اقشار مختلف و عموم مردم شریف و شهید پرور برگزار می‌نماید.

وی افزود: در این مراسم برنامه‌های خاص و ویژه‌ای از جمله مداحی، خاطره گوئی و سخنرانی والدین معظم شهدای گمنام و جاوید الأثر و اهدای بسته‌های فرهنگی انجام می‌شود و نمایشگاه نقاشی صورت نیز برپا می‌شود.

مدیر عامل سازمان بهشت معصومیه(س) در ادامه گفت: از کلیه شهروندان دعوت می‌شود با حضور گرم خود در این محفل نورانی، در برگزاری هر چه با شکوه‌تر آن سهیم باشند.

وی در ادامه افزود: جهت حضور هنرمندان فراخوان ویژه‌ای از وبلاگ نویسان سراسر کشور در بخش‌های طراحی پوستر و خاطره نویسی، شعر و عکس ویژه شهدای گمنام و جاوید الاثر نیز صورت گرفته که علاقمندان می‌توانند جهت شرکت در این فراخوان عمومی آثار خود را تا پایان مهرماه سال جاری به وب سایت sh-gomnam.com و یا سامانه پیام کوتاه 30007518183030 و یا خط نمابر 6640602-0251 ارسال نمایند تا علاوه بر شرکت در نمایشگاه‌های ویژه شهدا به آثار برگزیده نیز جوایز ارزنده اهدا خواهد شد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠٧-١٣٩٠, ٢١:١۵

   

پر مبحث ترین ها