سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم:

حوادث جاده ای و شهری در قم غیرمتعارف است

بروز شده : ٣-٠۶-١٣٩۵, ١۵:۵٨    نسخه چاپی    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم به سوانح و حوادث جاده‌ای و شهری اشاره کرد و گفت: یکی از دغدغه‌های اصلی ما این موضوع بوده که متاسفانه در قم بسیار غیرمتعارف است.

 ابوالفضل ایرانی‌خواه در دیدار با سردار مجتبایی فرمانده انتظامی استان قم اظهار کرد: همکاری و تعامل نیروی انتظامی با مجموعه بهداشت و درمان برای ما ارزشمند است که از تلاش های صورت گرفته شما قدردانی می کنیم.

وی افزود: توفیق خدمت به مردم امر بسیار مهمی است که باید قدر این فرصت را دانسته و همواره تلاش کنیم تا به بهترین نحو ممکن در این مسیر گام برداریم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به حدیثی از پیامبر اسلام(ص) مبنی بر اینکه امنیت و سلامتی دو نعمتی هستند که بسیاری افراد قدر آنها را نمی‌دانند، گفت: این دو موضوع بسیار مهم است که جامعه پزشکی از یک سو و نیروی انتظامی از سوی دیگر باید این نعمت را برای مردم فراهم آورند.

ایرانی خواه تاکید کرد: هم افزایی دانشگاه علوم پزشکی و نیروی انتظامی گسترده بوده که نمونه آن را می‌توان در خدمات اورژانس 115 قم مشاهده کرد.

وی در ادامه به سوانح و حوادث جاده‌ای و شهری اشاره کرد و گفت: یکی از دغدغه‌های اصلی ما این موضوع بوده که متاسفانه در قم بسیار غیرمتعارف است، البته این حوادث در تمام کشور است اما در قم این حوادث بسیار زیاد است که باید فکری برای آن کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به حوادث موتورسیکلت‌ها و همچنین فوتی‌های سر صحنه گفت: متاسفانه از ابتدای امسال 65 نفر سر صحنه فوت کرده‌اند که این آمار در مرداد ماه به بیشترین رقم یعنی 21 نفر فوتی سر صحنه رسیده است.

ایرانی‌خواه گفت: باید همه دستگاه‌ها دراین زمینه فعال شده تا آمار تصادفات و فوتی‌های جاده‌ای و شهری و به ویژه موتورسیکلت سوارها در استان کاهش یابد.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠۶-١٣٩۵, ١۵:۵٨

   

پر مبحث ترین ها