سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رئيس دفتر جامعه مدرسین تغيير كرد

در حكم آيت الله يزدي هيچ اشاره اي به كانديدا شدن ويا استعفاي بي ريا نشده است .عدم تشكر از سقاي بي ريا شايعه اي كه هفته قبل در محافل سياسي قم  مبني بر بركناري بي ريا شده بود راقوت  بخشيد،

رئيس  دفتر جامعه مدرسین تغيير كرد
 آیت‌الله یزدی، در حکمی، حجت‌الاسلام علی ابراهیمی را به عنوان سرپرست دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم منصوب کرد.

 متن حکم رييس جامعه مدرسين حوزه علميه قم بدين شرح است: حجت‌الاسلام جناب آقاي حاج شيخ علي ابراهيمي «دام توفيقه»
به موجب اين حكم جنابعالي بعنوان سرپرست دفتر جامعه مدرسين منصوب مي‌شويد، اميد است با توجه به سوابق كاري در دفتر و آشنائي كامل با شرح وظائف و رعايت اساسنامه و ديگر مقررات مربوط امور دفتر تا تعيين مسئول با تدبير و به خوبي توسط آن جناب اداره شود.
                      محمد يزدي
رئيس شوراي عالي جامعه مدرسين حوزه علميه قم

 

شايان ذکر است؛  حجت‌الاسلام‌والمسلمين ناصر سقاي بي ريا، در نامه اي كه به رسانه ها ارسال كرد ثبت نام در انتخابات مجلس را دليل كناره گيري خود از مسئوليت دفتر جامعه مدرسين عنوان كرد ولي در حكم آيت الله يزدي هيچ اشاره اي به كانديدا شدن ويا استعفاي بي ريا نشده است .عدم تشكر از سقاي بي ريا شايعه اي كه هفته قبل در محافل سياسي قم  مبني بر بركناري بي ريا شده بود راقوت  بخشيد،

هفته پيش خبري منتشر شد كه به دنبال گسترده‌تر شدن اعتراضات علما و عدم شركت برخي از اعضاي جامعه مدرسين در جلسات به دليل عملكرد آقاي بي‌ريا، گفته مي‌شود آيت‌ا... يزدي از وي خواسته است از مسئوليت دفتر جامعه مدرسين استعفا دهد.
عضويت در جبهه‌پايداري و تبليغ براي اين جبهه توسط آقاي بي‌ريا، با توجه به نقش جامعه مدرسين در ايجاد جبهه متحد اصول‌گرايي، با اعتراض برخي از اعضاي اين جامعه روبه رو شده است.

 

گفتني است عده‌اي از اعضاي جامعه به خاطر انتصاب ايشان از شركت در جلسات جامعه مدرسين حوزه علميه قم خود داري كرده بودند.

 

هفته گذشته همچنين 16 تن از اعضاي جامعه مدرسين در نامه‌اي جداگانه از دكتر لاريجاني دعوت كرده بودند كه بار ديگر از قم كانديداي مجلس شود.

telegram 19dey.com
روح الله    18 دی 1390 13:21
الهی شکر ...
  • 0
به دنبال انتشار خبری مبنی بر درخواست آیت الله یزدی از مسئول دفتر جامعه مدرسین بر استعفای ایشان در برخی از رسانه های وابسته به جریان خاص که با قرائت نامعلوم از اصولگرایی سعی بر اختلاف افکنی در بین اصولگرایان را دارند، حجت الاسلام و المسلمین سقای بی ریا در پاسخ به خبرنگار 598 ضمن تکذیب ادعای مذکور بیان داشت که: بررسی برخی رسانه های با بی تقوایی برخی از مطالب را منتشر می کنند. این طبیعی است که کسی که کاندیدای مجلس شورای اسلامی می شود نمی تواند برخی از مسئولیت ها را داشته باشد و همان طوری که اعلام شده است بنده به دلیل حضور در عرصه انتخابات مجلس شورای اسلامی استعفا داده ام و متن استعفای بنده و جواب حضرت آیت الله یزدی منتشر شده است.

وی همچنین افزود: انتشار این چنین خبرهایی بدون هیچ منبعی خود نشان از دروغ بودن این دسته از اخبار می باشد و کسانی که این خبر را منتشر نموده اند باید ثابت کنند و مطمئن هستم که حضرت آیت الله یزدی هم از شنیدن این خبر ناراحت خواهند شد.

همچنین در هفته گذشته نیز علی رغم سنگ اندازی های فراوان، حجت الاسلام والمسلمین سقای بی ریا برای سومین بار با آراء بالایی در ریاست مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه ابقاء شدند.
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 2
همه مطالب تاریخ: ١٧-١٠-١٣٩٠, ١٩:٣۴

   

پر مبحث ترین ها