سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیر عامل سازمان میادین شهرداری قم مطرح کرد

احداث 4 فروشگاه بزرگ در سطح شهر قم

مدیر عامل سازمان میادین شهرداری قم گفت: در نظر داریم چهار فروشگاه در سطح شهر قم در زمینه تأمین مایحتاج عمومی، میوه و تره‌بار، مواد غذایی و مواد پروتئینی آبزیان احداث کنیم.

 

علیرضا مظفری با بیان اینکه احداث چهار فروشگاه در سطح شهر در دستور کار است، اظهار کرد: این فروشگاه‌ها به منظور ارائه خدمات به زائران و مجاوران راه‌اندازی می‌شود و مایحتاج عمومی، میوه و تره بار، مواد غذایی و مواد پروتئینی آبزیان در این فروشگاه‌ها در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه این فروشگاه‌ها به منظور عرضه مایحتاج عمومی مردم، حذف واسطه‌ها و کاهش هزینه‌های شهروندان به بهره‌برداری می‌رسند، خاطرنشان کرد: قرارداد یک هایپرمارکت در بلوار محتشم کاشانی منعقد شده که احداث آن در زمینی به مساحت 2 هزار و 500 متر مربع در دو طبقه انجام می‌شود.

مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهرداری قم با اشاره به فروشگاه‌های دیگر گفت: احداث بازار روز در بلوار شهید همت از اقدامات دیگر بوده که تنها عرضه میوه و تره‌بار در آنها انجام می‌شود، اکنون در حاشیه کانال پردیسان فروشگاه همشهری واقع شده که ساماندهی می‌شود و با کارایی بیشتر در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

وی عنوان کرد: راه‌اندازی فروشگاهی به مساحت 800 متر در بلوار امام موسی صدر در دستور کار قرار می‌گیرد که به مواد پروتئینی اختصاص دارد.

مظفری با بیان اینکه 18 فروشگاه شهروند در اختیار مردم است، گفت: این فروشگاه‌ها در مناطق یک، دو، چهار، 6 و هشت واقع شده و به غیر از بازارهای روز است.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠۶-١٣٩۵, ١٢:١٧

   

پر مبحث ترین ها