سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

معاون شهردار قم مطرح کرد

ثبت‌نام بیش از 2 هزار تاکسی فرسوده در طرح نوسازی ناوگان

بروز شده : ٢-٠٧-١٣٩۵, ١٨:٢۴    نسخه چاپی    
معاون شهردار قم گفت: بالغ بر 2 هزار دستگاه تاکسی فرسوده در طرح نوسازی ناوگان تاکسیرانی ثبت‌نام کرده‌اند.

علیرضا قاری قرآن با اشاره به برنامه‌ریزی برای نوسازی ناوگان تاکسیرانی در قم اظهار کرد: حمل و نقل عمومی در قم نیاز به توسعه دارد و در این راستا ضمن تحقق این امر باید توجه ویژه‌ای به نوسازی ناوگان فرسوده داشت.

وی با بیان اینکه شهرداری تأکید ویژه‌ای بر نوسازی ناوگان و خارج کردن ناوگان فرسوده از سیستم حمل و نقل عمومی دارد، افزود: در این زمینه در بخش اتوبوسرانی و تاکسیرانی برنامه‌هایی در حال اجرا است و به زودی اقدامات گسترده‌ای اجرایی شده و ناوگان جدید به سیستم حمل و نقل عمومی اضافه می‌شوند.

معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری قم با اشاره به ثبت‌نام تاکسی‌های فرسوده شهری برای نوسازی خاطرنشان کرد: در این زمینه با توجه به میزان تاکسی‌های فعال در سطح شهر قم، براساس آمار بیشترین ثبت‌نام در سطح کشور در این شهر صورت گرفته است.

وی از ثبت نام بالغ بر 2 هزار تاکسی فرسوده در طرح نوسازی ناوگان تاکسیرانی خبر داد و گفت: با اینکه پیگیری امور مربوط به نوسازی تاکسی‌ها بر عهده تاکسی‌داران است اما شهرداری نیز این امر را پیگیری می‌کند.

قاری قرآن با تأکید بر عزم مدیریت شهری در ارتقاء شاخص‌های حمل و نقل عمومی در قم افزود: با اجرای برنامه‌های گسترده سعی داریم تا پایان سال آینده تحولی جدی در سیستم حمل و نقل عمومی ایجاد کنیم و ظرفیت خدمات‌رسانی در این بخش را گسترش دهیم.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠٧-١٣٩۵, ١٨:٢۴

   

پر مبحث ترین ها