سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استاندار قم:

اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی نیازمند اصلاح قوانین است

استاندار قم گفت: زمانی که سیاست و برنامه اقتصاد مقاومتی با این عمق و اندازه باید درکشور اجرا شود، متناسب با آن نیز اصلاح قوانین و ساختارسازی مناسب لازم است.

سید مهدی صادقی روز پنجشنبه درجلسه ستاد فرماندهی اقتصادی مقاومتی قم افزود: نمی توانیم با همین ساختار و ابزار فعلی اقدامی بسیار کیفی، دقیق تر و به روز تر ارائه دهیم.
وی بیان کرد: بعد از فراز و فرودهایی که اقتصاد مقاومتی داشت، هنوز فهم درست و برداشت مشترکی از اقتصاد مقاومتی در کشور به تناسب سیاست ها و برنامه ها، نیست.
وی گفت: تعریف ها و برداشت های مختلفی از اقتصاد مقاومتی وجود دارد ولی آنچه بتواند بهره وری را بالا ببرد و همه منابع، مصارف و زمان را بهینه کند، در تعریف اقتصاد مقاومتی می گنجد.
صادقی گفت: در اجرای اهداف اقتصاد مقاومتی مدیران دستگاه های اجرایی استان ملاحظاتی دارند و کمتر مدیری حاضر است که در این راستا خطر کند و مصلحت اندیشی را کنار بگذارد، مسئولان کمتر حاضر می شوند مقداری جدی تر در صحنه باشند و با مشکلات رو در رو شوند.
استاندار قم اضافه کرد: در این راستا نیاز است گفت و گو و تعامل بیشتری صورت گیرد ،گروه ها و تیم های کارشناسی مورد به مورد مسائل را بررسی وحل نمایند، تا فعالیتها دراین زمینه سرعت گیرد.
هفدهمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با حضور سعید شیرکوند، معاون سرمایه گذاری و برنامه ریزی سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور و مسئولان استانی در سالن جلسات امام جواد(ع) ترتیب یافت ؛ در این جلسه موانع سرمایه گذاری در بخش گردشگری و همچنین مشکلات واحدهای تولیدی استان بررسی شد.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠٩-١٣٩۵, ١۶:٠٠

   

پر مبحث ترین ها