سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی عنوان کرد

ظرفیت فرا بورس و بورس کالا پیش روی صنایع کوچک و متوسط قم

بروز شده : ٨-١٠-١٣٩۵, ١١:١۵    نسخه چاپی    
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی ورود صنایع کوچک و sme‌ها به بورس را منبعی مطمئن و با ثبات برای تامین نقدینگی مورد نیاز واحدهای صنعتی معرفی کرد.

 امیرطیبی‌نژاد در حاشیه مراسم ورود صنایع کوچک و متوسط به بورس اظهار کرد: با توجه به شرایط سخت دریافت تسهیلات بانکی و سود بالای آن برای تامین نقدینگی واحدهای تولیدی، فرا بورس می‌تواند جایگزین مناسبی به حساب آید.

وی حضور صنایع کوچک و متوسط در فرابورس را ایده و فکری نو و دارای ارزش برای بخش تولید کشور دانست و گفت: در سال جدید با پیگیری‌های مستمر و زمینه‌سازی مناسب سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، sme‌ها می‌توانند وارد فرابورس شده تا از این محل بخشی از منابع مالی مورد نیاز خود در سرمایه در گردش، توسعه واحد و تجهیز واحد تولیدی اقدام کنند.

طیبی‌نژاد مراسم رسمی ورود صنایع کوچک به بورس را سرآغاز فصل جدیدی از فضای حمایت‌های دولت از تولید برشمرد و بیان کرد: واحدهای صنعتی در گذشته برای تامین منابع مالی مورد نیاز خود صرفاً چشم به بانک‌ها دوخته بودند و با این اتفاق مهم می‌توانند برای رفع نیاز خود برای ورود به بورس تلاش کنند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم رونمایی از طرح ورود کالاهای صنایع کوچک و متوسط به بورس کالا در ماه گذشته را نیز از دیگر برنامه‌های حمایتی سازمان صنایع کوچک عنوان کرد و گفت: در کنار بانک‌ها و بورس، واحدهای صنعتی می‌توانند برای فروش کالای تولیدی خود و تامین منابع مالی مورد نیاز خود به خصوص سرمایه در گردش و تامین مواد اولیه خود از تسهیلات در نظر گرفته شده برای صنایع کوچک و متوسط در بورس کالا استفاده کنند.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-١٠-١٣٩۵, ١١:١۵

   

پر مبحث ترین ها