سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دادستان قم تأکید کرد؛

برخورد با راذل و اوباش به صورت گسترده در قم

دادستان قم گفت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و روانی مردم قم طرح برخورد با اراذل و اوباش به صورت جامع و گسترده در تمامی مناطق قم اجرا می‌شود.

 طرح تشدید برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی با حضور دادستان قم و همکاری نیروی انتظامی، بسیج و تیم عملیاتی دادستانی در مناطق مختلف قم اجرا شد.

در این طرح بیش از ۳۰ نفر از اراذل واوباش دستگیر و تعدادی از پاتوق‌های آنها پلمب شد.

دادستان عمومی و انقلاب قم در حاشیه اجرای این طرح به تبیین طرح در حال اجرا پرداخت و گفت: طرح برخورد با اراذل و اوباش در ۶ محور ، قدرت‌نمایی با چاقو، آدم ربایی، سلب آسایش عمومی، مزاحمت برای نوامیس، دایر کردن مرکز فساد و شرب خمر در اماکن عمومی با شدت و قوت اجرا خواهد شد.

مهدی کاهه اجرای این طرح را در راستای ارتقای احساس امنیت برای مردم و نا امن کردن جامعه برای ارتکاب جرائم دانست و افزود: انتظار ما از مردم فهیم قم این است که در این طرح ما را یاری کنند ودر صورت اطلاع وقوع هر گونه فعالت مجرمانه و مخل امنیت عمومی و سایر جرائم در اسرع وقت موضوع را به حوزه دادستانی یا مراکز انتظامی اطلاع دهند.

وی تصریح کرد: تمام افرادی که به اتهام چاقوکشی و ایجاد رعب و وحشت برای بانوان و دیگر جرائم موضوع طرح دستگیر شوند با قرار بازداشت موقت راهی زندان خواهند شد.

دادستان قم ضمن تشکر از زحمات نیروی انتظامی و ضابطین بسیج از آنها خواست با تمام ظرفیت و با شدت با چنین افرادی که امنیت جامعه و حیثیت افراد را مخدوش می‌کنند برخورد کنند.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-٠٢-١٣٩۶, ١٢:۴٨

   

پر مبحث ترین ها