سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

قائم مقام شهردار قم مطرح کرد

اجرای نخستین پروژه مشارکتی پارکینگ‌سازی در قم

بروز شده : ٣-٠٣-١٣٩۶, ١١:۵٢    نسخه چاپی    
قائم مقام شهردار قم در امور سرمایه‌گذاری از اجرای نخستین پروژه مشارکتی پارکینگ‌سازی در قم خبر داد.

 

به گزارش فارس، محمدرضا معرفت در دویست و سی‌ودومین جلسه شورای اسلامی شهر قم که به ریاست ولی‌الله بیاتی و با حضور سیدمرتضی سقائیان‌نژاد شهردار قم در سالن جلسات ساختمان شهید باکری برگزار شد، با بیان اینکه پروژه سرمایه‌گذاری پارکینگ در تقاطع عماریاسر و آذر گفت: این پروژه توسط شهرداری در مرحله پیگیری اجرا قرار داشت و تمام اسناد مناقصه تهیه شده بود تا خود شهرداری با منابع داخلی احداث را انجام دهد اما سعی داشتیم سرمایه‌گذار به پروژه وارد شود.

وی با بیان اینکه در این پروژه نخستین قراردادی است که وظایف شهرداری با مشارکت بخش خصوصی اجرایی می‌شود خاطرنشان کرد: این پروژه فتح بابی برای پیگیری تحقق وظایف شهرداری با مشارکت مردم است که اگر اجرایی شود کمک خوبی به مجموعه شهر خواهد کرد.

قائم مقام شهردار قم در امور سرمایه‌گذاری با تاکید بر ضرورت اقتصادی بودن پروژه برای مشارکت سرمایه‌گذار بیان کرد: باید پیش‌بینی صورت می‌گرفت تا این پروژه برای سرمایه‌گذار جذابیت داشته باشد و به همین خاطر واحدهای تجاری پیش‌بینی شد.

وی با تاکید بر اینکه به سرمایه‌گذار این اختیار داده شده که مشروط بر عدم افزایش زیربنا و کاهش پارکینگ‌ها معماری را تغییر دهد، گفت: در صورتی که واحد تجاری خاصی در پروژه باشد که نیازمند پارکینگ باشد باید پارکینگ را سرمایه‌گذار تامین کند.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠٣-١٣٩۶, ١١:۵٢

   

پر مبحث ترین ها