سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

معاون استاندار قم خبر داد:

دستگیری تیم تروریستی در قم

معاون سیاسی امنیتی استانداری قم از دستگیری یک تیم تروریستی داعش طی روزهای گذشته توسط نیروهای امنیتی در قم خبر داد.

احد جمالی قبل در جلسه شورای اداری قم که در تالار معصومیه برگزار شد، با بیان اینکه استان قم از اهداف اصلی عملیات‌های داعش است، افزود: حملات مختلفی در این زمینه قم را تهدید می‌کرد که اولین تیم تروریست‌ها توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) همزمان با عملیات تروریستی تهران در استان قم دستگیر شدند.

وی تأکید کرد: با توجه به جایگاه پایتخت معنوی جهان شیعه و حضور حرم حضرت فاطمه معصومه(س) و مکان‌های مقدس دیگری مانند مسجد جمکران و حوزه‌های علمیه و وجود اکثریت مراجع تقلید و علما و شخصیت‌های بزرگ و از طرف دیگر اسکان بیش از ۳۲ نفر از نمایندگان خبرگان رهبری در استان قم و فاصله کم با پایتخت سیاسی و  سفرهای متعدد مقام‌های نظام به این استان حساسیت امنیتی در این استان چند برابر است.

معاون استاندار قم با تأکید بر اینکه باید هر شخصی سهم خود را در ایجاد امنیت بشناسد بر لزوم همکاری همه دستگاه‌های استان در اجرای پیش فرض‌های امنیتی و نظامی برای جلوگیری از هرگونه تهدید نظامی تأکید کرد.

جمالی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فرارسیدن روز قدس بر لزوم حضور گسترده مردم در این راهپیمایی تأکید کرد و اظهار کرد: مشارکت  ۷۸ درصدی مردم قم در انتخابات نیز از میانگین کشوری بالاتر بود در این عرصه نیز حضور ویژه داشتند.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣١-٠٣-١٣٩۶, ١٣:٠٢

   

پر مبحث ترین ها