سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری قم عنوان کرد

استفاده نکردن از 50 درصد تسهیلات رونق تولید در سال 95

بروز شده : ۴-٠۴-١٣٩۶, ١٢:١٢    نسخه چاپی    
معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری قم با تاکید بر اینکه سال گذشته نتوانسته ایم 50 درصد از تسهیلات رونق تولید را در استان قم مورد استفاده قرار دهیم، گفت: ایجاد موانع برای واحدهای تولیدی توسط بانک‌ها علت اصلی این موضوع بوده است.

سید صدرالدین موسوی شنبه شب در نشست تسهیل و رفع موانع تولید استان قم که در تالار امام جواد(ع) استانداری برگزار شد، تصریح کرد: میزان تسهیلات رونق تولید باید متناسب با توان متقاضی باشد چرا که برخی از واحدها توان بازپرداخت تسهیلات سنگین را ندارند؛ امیدواریم امسال با داشتن رویکردهای تعاملی بتوانیم برای واحدهای اقدامات مطلوبی را انجام دهیم.

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری قم با تاکید بر اینکه سال گذشته نتوانسته ایم 50 درصد از تسهیلات رونق تولید را در استان قم مورد استفاده قرار دهیم، اظهار کرد: ایجاد موانع برای واحدهای تولیدی توسط بانک‌ها علت اصلی این موضوع بوده است.

همچنین مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم در ادامه این نشست با بیان اینکه وضعیت بدهی‌های برخی از واحدها باید تعیین شود، گفت: بدهکار بودن نمی‌تواند مانع پرداخت تسهیلات باشد اما افراد باید وضعیت بدهی‌های خود را مشخص کنند.

مجید آوری‌فرد با اشاره به اینکه سازمان صنعت، معدن و تجارت باید خط واصل میان متقاضی و بانک باشد، اضافه کرد: در صورت برطرف نشدن مشکلات میان واحدها و بانک‌ها می‌توانیم از ظرفیت استانداری نیز استفاده کنیم.

فارس

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠۴-١٣٩۶, ١٢:١٢

   

پر مبحث ترین ها