سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

از اعتبارات سفر رهبری به قم؛

کتابخانه مرکزی در قم احداث می‌شود

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان قم گفت: احداث کتابخانه مرکزی از محل اعتبارات سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری به قم به تصویب رسید.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان قم گفت: احداث کتابخانه مرکزی از محل اعتبارات سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری به قم به تصویب رسید.

به گزارش خبرنگار مهر در قم، علی فریدونی صبح پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: همزمان با سفر پربرکت مقام معظم رهبری به قم پیشنهاد احداث کتابخانه مرکزی ارائه شد که پس از کارشناسی‌های انجام گرفته، احداث این کتابخانه با اعتبار ۵۰ میلیارد ریال به تصویب رسید.

وی ادامه داد: کتابخانه مرکزی در زمینی به مساحت تقریبی ۱۰ هزار مترمربع زیربنا احداث خواهد شد که در سطح وسیعی به نیازهای مطالعاتی مردم قم پاسخ خواهد داد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان قم با اشاره به اهمیت ساخت کتابخانه مرکزی در قم گفت: ساخت کتابخانه مرکزی یکی از ضرورت‌های استان بود که با عنایت مقام معظم رهبری به حوزه فرهنگی و کتاب و کتابخوانی در زمره مصوبات ارزشمند سفر معظم له قرار گرفت.

فریدونی افزود: کتابخانه مرکزی با پوشش همه موضوعات دانش بشری به تمام اقشار جامعه ارائه خدمات می‌دهد و بخش‌های ویژه‌ای جهت پاسخگویی به نیازهای خاص محققان و پژوهشگران دارد.

وی ابراز امیدواری کرد کتابخانه مرکزی بتواند نیازهای تحقیقی و پژوهشی عموم مردم قم را در سطح وسیع برآورده کند و در آینده به عنوان یکی از بزرگ‌ترین پایگاه‌های علمی استان فعایت کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-١٠-١٣٨٩, ١۵:٠٨

   

پر مبحث ترین ها