سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیرعامل بانک ملی ایران تأکید کرد:

استفاده از نظرات بزرگان دین در طرح اصلاح نظام بانکی ضروری است

وی افزود: بانک ملی یکی از بزرگ‌ترین بانک‌های جهان از نظر دارایی و سرمایه به حساب می‌آید و امیدواریم در آینده نیز به عنوان نماد اقتصاد اسلامی در دنیا خودنمایی کند.

 مدیرعامل بانک ملی ایران با اشاره به تلاش برای انطباق نظام بانکی با فقه‌، بر استفاده از نظرات حوزه و بزرگان دین تأکید کرد.
دکتر محمود رضا خاوری بعد از ظهر سه‌شنبه در نشست مشترک با رئیس و مدیران دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم  به ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و اقدامات بانک ملی پرداخت و اظهار داشت: ما در بانک ملی در تلاش هستیم تا نظام بانکی را با سلامت اداری کامل و مطابق بر فقه انجام دهیم.

وی با اشاره به اهمیت تعامل بین حوزه علمیه و بانک‌های کشور گفت: با توجه به اینکه کشوری هستیم که بانکداری اسلامی را به صورت یکپارچه پیاده کرده‌ایم، باید در طرح اصلاح نظام بانکی از نظرات حوزویان و بزرگان دین استفاده کنیم.

وی افزود: بانک ملی یکی از بزرگ‌ترین بانک‌های جهان از نظر دارایی و سرمایه به حساب می‌آید و امیدواریم در آینده نیز به عنوان نماد اقتصاد اسلامی در دنیا خودنمایی کند.

مدیرعامل بانک ملی ایران خاطرنشان کرد: هم ‌اینک فعالیت‌های این بانک در دو بخش فرهنگی و خدماتی انجام می‌گیرد که در تلاش هستیم افزون بر خدمت‌رسانی بهتر فعالیت فرهنگی را در این بانک اجرایی کنیم.

وی اختصاص شعب بانک ملی ویژه بانوان در مشهد، اصفهان و گیلان را از اقدامات مهم این بانک برشمرد.

خاوری، دفتر تبلیغات اسلامی را پیام رسان پویایی دین دانسته و افزود: افتخار می‌کنیم که با این مجموعه تفاهم نامه همکاری داشته و در خدمت نهادی هستیم که در گسترش فرهنگ دینی نقش بسزایی دارد.

وی تصریح کرد: آمادگی داریم با تشکیل کارگروهی همکاری‌های فی مابین را افزایش دهیم تا هر دو مجموعه از ظرفیت‌ها و قابلیت‌های هم به طور مطلوب بهره ببرند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-١٠-١٣٨٩, ١۶:٠٢

   

پر مبحث ترین ها