سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

خبرنگاران قمی در هجدهمین جشنواره مطبوعات درخشیدند

حسن طاهری حائز رتبه دوم در بخش نشریات سراسری و در رشته گزارش غیرخبری، جایزه خود را به رهبر مقاومت، سید حسن نصرالله تقدیم کرد.
خبرنگاران قمی با کسب سه رتبه برتر در هجدهمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های اطلاع رسانی اینترنتی کشور خوش درخشیدند.

، مراسم اختتامیه هجدهمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های اطلاع رسانی اینترنتی کشور با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیگر فعالان عرصه مطبوعات در تالار وحدت برگزار شد و بر اساس داوری های انجام شده در این دوره، سه خبرنگار از قم حائز رتبه های برتر شدند.

بر اساس این گزارش، حسن طاهری در بخش نشریات سراسری و در رشته گزارش غیرخبری با مطلبی تحت عنوان" ملاقات در شب آفتابی" توانست رتبه دوم این بخش را به خود اختصاص دهد.

لازم به ذکر است، این مطلب به گزارش ملاقات کادر فرماندهی لشکر 17 علی بن ابیطالب(ع) از یکی از جانبازان شیمیایی ساکن قم به نام عزت الله میرزائی می‌پردازد که دو هفته بعد از این دیدار، این جانباز شیمیایی به فیض شهادت نائل می‌شود.

همچنین در این دوره از جشنواره مطبوعات، مهدی جعفری دیگر خبرنگار قمی با مطلب " آخرین نفس‌های سد نیمه جان 15 خرداد زیر پنجه خشکسالی"، حائز رتبه سوم رشته خبر در بخش پایگاه‌های اطلاع رسانی اینترنتی از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو شد.

بر پایه این گزارش، حسن صدرایی عارف، نیز با مطلب " ناگفته‌هایی از حیات انقلابی آیت الله العظمی مرعشی نجفی" توانست رتبه دوم در بخش مصاحبه این جشنواره را خود اختصاص دهد.

این گزارش مربوط به مصاحبه با حجت الاسلام سید محمود مرعشی نجفی، فرزند آیت الله العظمی مرعشی نجفی در مورد برخی ابعاد زندگی این مرجع تقلید است.

لازم به ذکر است، حسن طاهری حائز رتبه دوم در بخش نشریات سراسری و در رشته گزارش غیرخبری، جایزه خود را به رهبر مقاومت، سید حسن نصرالله تقدیم کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-١١-١٣٩٠, ١١:٢٣

   

پر مبحث ترین ها