سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان قم :

40 هزار جلد کتاب به کتابخانه‌های عمومی قم اهدا شد

بروز شده : ۶-١١-١٣٨٩, ١٩:٠۵    نسخه چاپی    
جذب کتاب‌های اهدایی به کتابخانه‌های عمومی در سطح استان قم از سال گذشته آغاز شد و با استقبال خوبی از سوی مردم و ناشرین روبرو شده است.
تعداد 40 هزار نسخه کتاب از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم در راستای توسعه منابع کتابخانه ها و جذب مشارکتها به کتابخانه‌های عمومی استان اهدا شد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان قم صبح چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران ضمن قدردانی از این اقدام اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: با عنایت ویژه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم تعاملات بسیار خوبی جهت برنامه‌های فرهنگی برقرار شده است و وی در خصوص اهدای کتاب تا سقف 100 هزار جلد به کتابخانه‌ها قول مساعدت داده است.

علی فریدونی ادامه داد: تاکنون تعداد 40 هزار جلد کتاب توسط کتابداران انتخاب شده و به کتابخانه‌های عمومی نهادی و مشارکتی اهدا شده است.

وی بر ضرورت جذب کتاب در راستای تأمین نیازهای مراجعان تأکید کرد و افزود: جذب کتاب‌های اهدایی به کتابخانه‌های عمومی در سطح استان قم از سال گذشته آغاز شد و با استقبال خوبی از سوی مردم و ناشرین روبرو شده است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قم با اشاره به طرح ملی اهدای کتاب به کتابخانه‌های عمومی کشور اظهار داشت: در هفته کتاب سال جاری طرح اهدای کتاب در سطح ملی اجرا شد که انتظار می‌رود با جذب کمک‌های مردمی در زمینه اهدای کتاب، مجموعه منابع کتابخانه‌ها با رشد خوبی مواجه شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-١١-١٣٨٩, ١٩:٠۵

   

پر مبحث ترین ها