سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم خبر داد:

نرخ بیکاری در قم 8.5 درصد است

حمایت از تولید کنندگان داخلی و تولید کالای مرغوب و با قیمت مناسب می‌تواند موجب رونق کسب و کار شده و حمایت از سرمایه ملی را در پی داشته باشد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت: طبق آخرین اخبارها نرخ بیکاری در استان قم 8.5 درصد است.

حسن رحمانی در گفتگو با 19 دی، با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی اظهار داشت: با توجه به نامگذاری که در سالهای قبل صورت گرفته است نامگذاری امسال به عنوان سال تولید و حمایت از کارو سرمایه ملی در راستای نامگذاری سالهای گذشته صورت گرفته است.

وی با تاکید براینکه برای گسترش تولید داخلی باید تمامی اقشار جامعه مشارکت داشته باشند عنوان کرد: در این میان مسئولان کشور نیز باید با برنامه ریزی‌های مناسب تولید داخلی را رونق بخشند و مردم را به سمت استفاده از کالاهای داخلی رهنمون سازند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: تولید کنندگان نیز باید با تولید کالای مرغوب و با کیفیت بتوانند در مقابل کالاهای خارجی توان رقابت داشته باشند.

وی با اشاره به آمار بیکاری استان قم عنوان کرد: ‌ با توجه به آخرین اخبار‌ها نرخ بیکاری دراستان قم 8.5 درصد است که این رقم از میانگین کشوری پائین‌تر است.

رحمانی در پایان تاکید کرد: حمایت از تولید کنندگان داخلی و تولید کالای مرغوب و با قیمت مناسب می‌تواند موجب رونق کسب و کار شده و حمایت از سرمایه ملی را در پی داشته باشد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-٠١-١٣٩١, ١٣:٢٩

   

پر مبحث ترین ها