سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

متصدی آمار اداره تعاون قم:

دو هزار تعاونی در قم فعالیت می کند

تعاونی‌ها در استان قم در راستای تولید و توزیع اقدام می‌کنند و نقش موثری در اقتصاد شهر ایفا می‌کنند.
متصدی آمار اداره تعاون استان قم از فعالیت نزدیک به ۲ هزار تعاونی در قم خبر داد.

علی اصغر بهادر در گفتگو با 19 دی با بیان اینکه نزدیک به ۲ هزار تعاونی در قم فعالیت می‌کنند، گفت: از میان این تعاونی‌های فعال در قم ۲۲ تعاونی را تعاوی اعتبار تشکیل می‌دهند.

وی ادامه داد: ۳۴ تعاونی در قم با نام تعاونی تامین نیاز تولید کنندگان است که وسایل مورد نیاز تولید کنندگان را تامین می‌کند.

متصدی آمار اداره تعاون قم بیان کرد: ۲ تعاونی به عنوان تعاونی تامین نیاز صنوف خدماتی، ۸۶ تعاونی مربوط به تامین نیاز مصرف کنندگان و سه تعاونی از نوع جدید نیز در قم فعال هستند.

وی گفت: همچنین ۳۶ تعاونی در قم به عنوان تعاونی چند منظوره تشکیل شده است که این تعاونی‌ها چند فعالیت متفاوت را انجام می‌دهند.

بهادر ادامه داد: همچنین ۱۰ تعاونی حمل و نقل، ۳۹۸ تعاونی خدمات، ۳۵۹ تعاونی صنعتی، ۳۳ تعاونی عمرانی، ۲۷ تعاونی فرش دستباف، ۳۹۳ تعاونی کشاورزی، ۴۹۹ تعاونی مسکن و ۵۶ تعاونی معدنی فعالیت می‌کنند.

وی بیان کرد: اداره تعاون با بازدید از ادارات و حسابرسی‌های آن‌ها، بررسی وام‌هایی که تعاونی‌ها می‌گیرند، کنترل قیمت‌ها و همچنین کنترل ساخت و ساز مسکن مانند مسکن مهر در فعالیت تعاونی‌های استان قم نظارت می‌کند.

متصدی آمار اداره تعاون قم در پایان گفت: تعاونی‌ها در استان قم در راستای تولید و توزیع اقدام می‌کنند و نقش موثری در اقتصاد شهر ایفا می‌کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-٠١-١٣٩١, ١١:۵٣

   

پر مبحث ترین ها