سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیر کل تامین اجتماعی قم:

بیش از 600 هزار نفر در قم تحت پوشش تامین اجتماعی هستند

23 هزار و 600 مستمری بگیر نیز در استان تحت پوشش تامین اجتماعی اند که در مجموع و با احتساب خانواده هایشان 26 هزار نفر هستند.
مدیر کل تامین اجتماعی قم گفت: بیش از 600 هزار نفر در این استان تحت پوشش تامین اجتماعی هستند.

مجتبی موسوی در گفتگو با 19 دی، اظهار داشت: در حال حاضر نزدیک به 212 هزار نفر در قم تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی اند که با احتساب خانواده های این افراد مجموعا 612 هزار 853 نفر از خدمات این بیمه بهره مند هستند.

وی ادامه داد: به دلیل اینکه امسال هدف اصلی ما افزایش تعداد بیمه شوندگان است، طی سه ماه اول سال 91 و بر اساس تصمیمات گرفته شده 2 هزار کارگر ساختمانی تحت پوشش این بیمه قرار گرفته اند و این آمار با احتساب سال گذشته نزدیک به شش هزار و 300 نفر است.

مدیر کل تامین اجتماعی قم افزود: همچنین در راستای اجرای بهتر طرح هدف مندی یارانه ها، تعداد سه هزار و 250 نفر از زنان سرپرست خانوار که تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) یا سازمان بهزیستی هستند نیز تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی در آمده اند.

وی با اشاره به اینکه بخشنامه ای برای پوشش بیمه ای کشاورزان استان در نظر گرفته شده است که بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته اجرایی خواهد شد، گفت: اداره کل تامین اجتماعی استان در حال حاضر 18 نوع خدمات به بیمه شدگان ارائه می دهد و این خدمات هم شامل بیمه شدگان جاری و هم بیمه شدگان مستمری بگیر است.

موسوی تاکید کرد: بیشترین خدمات ارائه شده برای بیمه شدگان بلند مدت بازنشستگی است که میانگین پرداختی ماهانه به هر نفر 570 هزار تومان است.

وی در ادامه گفت: همچنین 23 هزار و 600 مستمری بگیر نیز در استان تحت پوشش تامین اجتماعی اند که در مجموع و با احتساب خانواده هایشان 26 هزار نفر هستند و میزان پرداختی بازنشستگان در سال نزدیک به 11 میلیارد تومان است که طبق برنامه ریزی های انجام گرفته پرداخت می شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠۴-١٣٩١, ١۴:۴۶

   

پر مبحث ترین ها