سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

54 پرونده تخلف فروش مرغ در قم تشکیل شد

در صورتی که شهروندان تخلفی را در این زمینه مشاهده کردند و با قیمتی غیر از نرخ‌های اعلام شده مواجه شدند، با شماره تلفن 124 تماس بگیرند و مراتب شکایت خود را اعلام کنند.
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از تشکیل 54 پرونده تخلف در زمینه توزیع و فروش مرغ در استان قم خبر داد.
خبرگزاری فارس: 54 پرونده تخلف فروش مرغ در قم تشکیل شد

احمدرضا سمیعی‌نسب امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با بیان اینکه طرح نظارتی بر توزیع و فروش قیمت مرغ در بازار با موفقیت اجرا شده است اظهار کرد: از ابتدای تیر تا 11 مرداد ماه 10 هزار و 500 مورد بازرسی در مبادی ورودی و خروجی استان، کشتارگاه‌ها، فروشگاه‌ها و واحدهای مرغداری انجام شد که این روند همچنان ادامه دارد.

وی افزود: از 10 هزار و 500 مورد بازرسی انجام شده، 54 پرونده تخلف تشکیل شد و این پرونده‌ها برای ارزیابی و رسیدگی قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم ارزش این تعداد پرونده تخلفاتی فروش و توزیع مرغ را 665 میلیون و 218 هزار ریال عنوان کرد.

وی با بیان اینکه تخم مرغ از جمله کالاهایی است که به صورت ویژه بازرسی و نظارت بر روی آن انجام می‌شود گفت: همچنین 2 هزار و 500 مورد بازرسی در زمینه فروش و توزیع تخم مرغ از اول تیر ماه تا 11 مرداد ماه سال جاری صورت گرفته است.

سمیعی‌نسب ادامه داد: از این تعداد 14 پرونده تخلف در زمینه توزیع و فروش تخم مرغ تشکیل شده که این پرونده‌ها برای صدور حکم به تعزیرات حکومتی ارسال شدند.

وی ارزش پرونده‌های تخلفات ارسالی به تعزیرات حکومتی را 3 میلیون و 200 هزار ریال عنوان کرد و گفت: تا زمانی که وضعیت توزیع مرغ و تخم مرغ به حالت عادی بازگردد بازرسی و نظارت‌ها به صورت جدی ادامه دارد.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم با بیان اینکه تا حدودی قیمت مرغ و توزیع آن در بازار کنترل شده است خاطر نشان کرد: مرغ گرم هر کیلو 5 هزار و 200 تومان و مرغ منجمد در سطح بازار با قیمت 4 هزار و 400 تومان توزیع می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: در صورتی که شهروندان تخلفی را در این زمینه مشاهده کردند و با قیمتی غیر از نرخ‌های اعلام شده مواجه شدند، با شماره تلفن 124 تماس بگیرند و مراتب شکایت خود را اعلام کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-٠۵-١٣٩١, ١٠:٢٩

   

پر مبحث ترین ها