سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استاندارقم تأکید کرد:

اهتمام دستگاه‌های اقتصادی برای رفع مشکلات مردم باشد

یکی از مهم ترین مسایل در کنترل بازار تامین مواد اولیه برای تولیدکنندگان از جمله تامین نهاده های دامی مورد نیاز مرغداران برای کنترل قیمت کالاهای مختلف خصوصا مرغ و تخم مرغ است.
استاندار قم برلزوم اهتمام جدی دستگاه های اجرایی اقتصادی در جهت رفع مشکلات مردم تأکید کرد.

کرم رضا پیریایی در جلسه ستاد تنظیم بازار استان قم، با اشاره به وضعیت قیمت اقلام مختلف کالاهای مصرفی مردم در بازار، اظهار داشت: توان خوبی در مجموعه مدیریتی استان برای رفع مشکلات بازار و کنترل قیمت ها ایجاد شده است.

وی با اشاره به ضرورت مدیریت بازار و کنترل قیمت کالاهای اساسی تصریح کرد: یکی از مهم ترین مسایل در کنترل بازار تامین مواد اولیه برای تولیدکنندگان از جمله تامین نهاده های دامی مورد نیاز مرغداران برای کنترل قیمت کالاهای مختلف خصوصا مرغ و تخم مرغ است.

استاندار قم خواستار عزم مدیران برای ایجاد توازن در عرضه و تقاضای کالاها در بازار مصرف شد و افزود: مدیریت مصرف در بازار یکی از مسایل ضروری است که باید در کنترل قیمت ها مورد نظر باشد.

وی با اشاره به نامگذاری سال جاری به عنوان سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی، ضرورت حمایت جدی از تولیدکنندگان در جهت تقویت تولید داخلی را یادآور شد و گفت: مدیریت تولید کالاهای داخلی و همچنین تقویت تولیدکنندگان سهم چشم گیری در تولید و عرضه به موقع و در حد نیاز کالاها خواهد داشت.

پیریایی جلب توجه دستگاه های اقتصادی به سمت رفع مشکلات مردم در این بخش را مورد تاکید قرار داد و افزود: باید همت و توجه مسئولان اقتصادی استان بر تامین رفاه و آسایش مردم باشد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠۵-١٣٩١, ١١:۵٩

   

پر مبحث ترین ها