سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سرپرست کتابخانه آیت الله خامنه ای قم:

برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با مهارتهای ارتباط با معلولین در قم

کارگاه آموزشی آشنایی با مهارتهای ارتباط با معلولین و آموزش خط بریل در راستای برقراری تعامل صحیح با معلولین به ویژه نابینایان در 19 بهمن ماه به همت کتابخانه عمومی آیت الله خامنه ای برگزار می شود.
سرپرست کتابخانه آیت الله خامنه ای قم از برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با مهارتهای ارتباط با معلولین در این کتابخانه خبر داد.

مریم رمضانی صبح یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: کارگاه آموزشی آشنایی با مهارتهای ارتباط با معلولین و آموزش خط بریل در راستای برقراری تعامل صحیح با معلولین به ویژه نابینایان در 19 بهمن ماه به همت کتابخانه عمومی آیت الله خامنه ای برگزار می شود.

وی گفت: این کارگاه آموزشی با هدف آشنایی جامعه با مهارتهای برخورد و ارتباط با معلولین در دو بخش نظری و عملی برگزار خواهد شد.

رمضانی ادامه داد: در این کارگاه یک روزه، خانواده های معلولین به ویژه نابینایان، مسئولین سازمان بهزیستی و کتابداران استان و همچنین مسئولین بخشهای نابینایان استانهای مازنداران، تهران و قزوین شرکت می کنند.

وی با اشاره به بخش دوم این کارگاه آموزشی اظهار داشت: آموزش خط بریل یکی دیگر از سرفصلهای این کارگاه آموزشی است که طی آن نحوه نوشتن و خواندن کتابهای بریل به شرکت کنندگان آموزش داده می شود و جزوه هایی در ارتباط با این موضوع در اختیار قرار می گیرد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-١١-١٣٨٩, ٢١:٢٠

   

پر مبحث ترین ها