سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جامعه مدسین :

مسلمانان جهان انزجار خود را نسبت به توهین به پیامبر(ص) نشان دهند

در ادامه اطلاعیه تصریح شده است: مسلمانان جهان باید بدانند که استکبار جهانی با اصل اسلام، ستیز دارد و با چنین اقداماتی عجز خویش را در برابر بیداری اسلامی نشان داده است.
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور اطلاعیه‌ای ضمن محکوم کردن پخش فیلم موهن آمریکایی نسبت به پیامبر اکرم‌(ص) از مسمانان جهان خواست نسبت به این عمل شرم آور ساکت ننشسته و انزجار خود را نشان دهند.
به گزارش خبرنگار مهر، در اطلاعیه آمده است: خبر پخش فیلم موهن آمریکایی صهیونیستی نسبت به پیامبر اکرم (صلی‌الله علیه و آله و سلم) موجب تأثر و تأسف عمیق گردید و خشم همه مسلمانان جهان را برانگیخت.

پیامبر اسلام(صلی‌الله علیه و آله و سلم)، رحمه ‌للعالمین است و رحمت را برای جهانیان به ارمغان آورد که مردم را از ظلمات به نور هدایت کرده، باعث نجات بشریت شده و استمرار این نور هدایت در عصر بیداری اسلامی موجب پیشرفت و گسترش دین اسلام در سراسر جهان گشته است که دشمنان قسم خورده اسلام عزیز در حقیقت مبارزه با نور و هدایت الهی را برنتافته و کینه خود را هر ازگاهی به شیوه‌های مختلف نشان می‌دهند و هم‌اکنون به وسیله‌ی تهیه‌ و پخش فیلم موهن اخیر که سراسر اهانت و شرم‌آور است آن را آشکار ساخته‌اند، اینان چه پاسخ موجَهی در برابر این اهانت بزرگ دارند؟!

در ادامه اطلاعیه تصریح شده است: مسلمانان جهان باید بدانند که استکبار جهانی با اصل اسلام، ستیز دارد و با چنین اقداماتی عجز خویش را در برابر بیداری اسلامی نشان داده است.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن تسلیت به محضر حضرت بقیة‌الله الاعظم (عجل‌الله تعالی فرجه الشریف) و تمامی مسلمانان جهان این عمل ننگین و شر‌م‌آور را محکوم نموده و از تمامی مسلمانان و علمای اسلام می‌خواهد با حفظ وحدت و همبستگی در مقابل این اهانت ساکت ننشسته و انزجار خود را نسبت به این عمل زشت نشان دهند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-٠۶-١٣٩١, ١۶:٣۶

   

پر مبحث ترین ها