سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

همایش پلیس، امنیت و اصناف در قم برگزار شد

در این مراسم رئیس مجمع امور صنفی تولیدی و خدمات فنی قم گفت: اصناف برخود لازم می دانند قدردان زحمات عزیزان نیروی انتظامی باشند.
همزمان با هفته نیروی انتظامی همایش پلیس، امنیت و اصناف توسط مجمع امور صنفی قم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما، همزمان با سومین روز هفته نیروی انتظامی همایش پلیس، امنیت و اصناف شامگاه دوشنبه با حضور حجت الاسلام آشتیانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، سردار مجتبایی فرماندهی انتظامی استان قم، حقیقی مقدم مدیر کل امور اقتصادی استانداری قم، سید جواد دهناد رئیس مجمع امور صنفی تولیدی و خدمات فنی و برخی از مدیران استانی و همچنین تشکل های صنفی استان قم در محل مجتمع اداری اصناف قم برگزار شد.

در ابتدای این مراسم رئیس مجمع امور صنفی تولیدی و خدمات فنی قم گفت: اصناف برخود لازم می دانند قدردان زحمات عزیزان نیروی انتظامی باشند.

سید جواد دهناد افزود: فعالان اقتصادی در همه بخش ها اصلی ترین بهره برداران از خدمات نیروی انتظامی هستند و اصناف که بخش مهمی از فعالان اقتصادی کشور هستند تعامل گسترده ای با نیروی انتظامی دارند و به فضل الهی این تعامل در استان قم در حد اعلی قرار دارد.

در ادامه این مراسم کلیپی از فعالیت های ناجا و نامگذاری روز های مختلف هفته نیروی انتظامی پخش شد.

دیگر بخش که افراد شرکت کننده در این همایش را تحت تاثر قرار داد پخش کلیپی از زندگی و نحوه شهادت شهید علیرضا همایی فصیح از فرماندهان و زحمتکشان نیروی انتظامی قم بود که سال گذشته در نبرد با دزدان مسلح در شهرستان دلگان سیستان و بلوچستان به درجه رفیع شهادت نائل شد.

در پایان این مراسم از سوی مجمع امور صنفی تولیدی و خدمات فنی استان قم از سردار مجتبایی و سرهنگ میرحیدری فرمانده و جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان، سرهنگ ملکی رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی و سرهنگ قنبری رئیس پلیس اطلاعات و امنیت استان قم با اهدای هدایایی تجلیل شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠٧-١٣٩١, ١۵:٣٨

   

پر مبحث ترین ها