سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سردار مجتبایی خبر داد:

انجام 665 هزار عملیات پلیسی در قم

وی مردم را سرمایه اجتماعی هر کشوری دانست و تاکید کرد: اگر می خواهیم امنیت در کشور ما فراگیر و پایدار باشد، باید به خوبی از این سرمایه استفاده کنیم.
فرمانده انتظامی استان قم گفت: در یکسال گذشته بیش از 665 هزار عملیات پلیسی در بخش های ترافیکی، اخلاقی، امنیتی و انتظامی در استان قم انجام شده است.

به گزارش خبرنگار ما، سردار کاظم مجتبایی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه قم اظهار داشت: این عملیات ها برای امنیت همه جانبه و تحقق امنیت پایدار در سطح استان قم انجام شده است و نتایج آن منجر به کاهش 3 تا 8 درصدی در جرایم مهم و سرقت های خشن و کاهش 9 درصدی تصادفات شده است.

وی افزود: در طول یکسال گذشته یک‌هزار و 62 مورد تصادف کمتر نسبت به سال قبل رخ داد و تعداد کشته‌شدگان هم 62 نفر کاهش یافتند.

فرمانده انتظامی استان قم گفت: این آمارها به معنای رضایت ما نیست بلکه در تلاش هستیم با جلب اعتماد و مشارکت مردم و استانداردسازی فعالیتهای پلیسی به اهداف بالاتر و جایگاه ایده آل برسیم.

مجتبایی شعار هفته نیروی انتظامی را "سرمایه اجتماعی، اساس اقتدار ما" ذکر کرد و افزود: در طول هفته نیروی انتظامی بیش از 70 برنامه فرهنگی، اجتماعی، عملیاتی و ترافیکی در قم برگزار شد و تمامی این برنامه ها در راستای توجه به سرمایه اجتماعی مردم تدوین شده است.

وی مردم را سرمایه اجتماعی هر کشوری دانست و تاکید کرد: اگر می خواهیم امنیت در کشور ما فراگیر و پایدار باشد، باید به خوبی از این سرمایه استفاده کنیم.

فرمانده انتظامی استان قم قانونمداری، امانت داری، انضباط و اقتدار را از ویژگی های پلیس خوب دانست.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-٠٧-١٣٩١, ١۵:۴٩

   

پر مبحث ترین ها