سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیر برگزاری سومین نمایشگاه خانه مدرن:

محل نمایشگاه دائمی قم ایمنی لازم را ندارد

نمایشگاه قبلی به هر دلیلی دچار آتش سوزی شد، اما این سئوال مطرح است که نباید از نظر ایمنی تجدید نظر می‌شد و بعد نمایشگاه جدید در آن برگزار شود.
مدیر برگزاری سومین نمایشگاه خانه مدرن و دکوراسیون داخلی با انتقاد از وضعیت نمایشگاه دائمی قم گفت: محل برگزاری نمایشگاه های قم از نظر ایمنی در وضعیت نامناسبی قرار دارد.

به گزارش خبرنگار ما، مجتبی علیشاهی در نشستی خبری با انتقاد از وضعیت نامناسب نمایشگاه دائمی قم افزود: محلی که در حال حاضر نمایشگاه‌های قم در آن برگزار می‌شود از لحاظ ایمنی وضعیت مناسبی ندارد.

وی ادامه داد: نمایشگاه قبلی به هر دلیلی دچار آتش سوزی شد، اما این سئوال مطرح است که نباید از نظر ایمنی تجدید نظر می‌شد و بعد نمایشگاه جدید در آن برگزار شود.

مدیرعامل شرکت جهان پدیده هوراند اذعان کرد: سال گذشته تغییر مدیریت نمایشگاه از شرکت توسعه نمایشگاه‌های استان به سازمان صنعت معدن و تجارت باعث خرسندی بسیاری از شرکت‌های برگزار کننده نمایشگاه شد اما بسیاری از شرکت‌های توانمند در برگزاری نمایشگاه در مزایده حذف شدند و فقط چند شرکت محدود باقی ماند.

علیشاهی در خصوص بیمه نمایشگاه اظهار داشت: زمانی که شرکت‌های بیمه از نمایشگاه بازدید کردند هیچ شرکتی حاضر به بیمه نمایشگاه نشد تا اینکه شرکت بیمه پاسارگاد بیمه نمایشگاه را بر عهده گرفت.

وی از نقش پررنگ رسانه‌ها در اطلاع رسانی مناسب تقدیر کرد و ابراز داشت: امروزه با گسترش فناوری اطلاعات و دسترسی آسان مردم به اینترنت آحاد جامعه به آسانی از اخبار مختلف آگاه می‌شوند.

گفتني است نمایشگاه پائیزه عرضه مستقیم کالا که در محل دائمی نمایشگاه‌های قم دایر بود، صبح جمعه 24 شهریورماه سال جاری دچار حریق شد.

عباس جعفری مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری قم در گفتگو با خبرنگار ما علت این حادثه را اتصالی سیم‌های برق عنوان کرد و گفت: در صورتی که آتش‌نشانان دیر به محل اعزام می‌شدند در طول 10 دقیقه اجناس داخل نمایشگاه خاکستر می‌شد و سقف آن فرو می‌ریخت.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠٧-١٣٩١, ١٣:١۶

   

پر مبحث ترین ها