سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سیستم پرداخت الکترونیکی کرایه در تاکسی‌های قم راه اندازی می‌شود

نرخ مصوب کرایه های تاکسی در سال 91 با تائیدیه شورای اسلامی شهر نرخ خوبی است که تا حدودی می تواند زیرساختهای خدماتی را در سطح استان ارتقاء بخشد.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قم گفت: با توجه به وجود مشکلات فراوان در پول خرد، سیستم الکترونیک کارت ویژه پرداخت کرایه های تاکسی در قم راه اندازی می شود.

علیرضا اقبالیان اضافه کرد: بزودی سیستم پرداخت الکترونیکی کرایه در تاکسی های قم راه اندازی خواهد شد و پرداخت کرایه با توجه به عدم بهداشت پول خرد و دغدغه های موجود، تسهیل می شود؛ اگرچه در این زمینه کلاس های آموزشی برای 200 راننده از سوی بهداشت پیرامون خطرات پول خرد در انتقال بیماری ها برگزار شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اذعان کرد: نرخ مصوب کرایه های تاکسی در سال 91 با تائیدیه شورای اسلامی شهر نرخ خوبی است که تا حدودی می تواند زیرساختهای خدماتی را در سطح استان ارتقاء بخشد.

وی با اشاره به سفرهای داخل شهری قم شامل 33 درصد تاکسی، 40 درصد اتوبوس و مینی بوس و بقیه به صورت خودروهای شخصی گفت: تاکسی ها به صورت بی سیم و گردشی فعالیت می کنند، همچنین در بخش خصوصی سرویس های مدارس در جهت امنیت بیشتر دانش آموزان و پیک های موتوری در حمل بارهای سبک فعالند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی قم گفت: در حال حاضر تعداد پنج هزار و 824 خودرو تاکسی شامل 2 هزار و 646 گردشی، 865 بی سیم و 2 هزار و 80 تاکسی فعال در ناوگان حمل و نقل شهری فعالیت می کنند.

وی افزود: همچنین 232 دستگاه تاکسی ون ، 1176 دستگاه تاکسی بارفعال هستند و در ناوگان حمل و نقل 9 هزار و 600 دستگاه شناسائی و وارد سایت شده است.

وی تصریح کرد:با توجه به فعالیت سه هزار دستگاه خودرو در اختیار سرویس های مدارس و ساماندهی این بخش، خوشبختانه 60 درصد از مراجعات را به ناوگانهای دیگر کاهش داده ایم و سرویس های کارمندان نیز با مشکلات کمتری نسبت به گذشته در خدمت همشهریان عزیز قرار داده شده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠٨-١٣٩١, ٢١:۵۶

   

پر مبحث ترین ها