سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حجت‌الاسلام‌والمسلمین \"علی بنایی\"

خبث طینت افراد در حادثه‌ی انفجار لوله‌ی گاز در قم، محفوظ است

نماینده‌ی مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: خبث طینت افراد در حادثه‌ی انفجار لوله گاز در استان قم در جای خود محفوظ است.

 

 

 

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام‌والمسلمین "علی بنایی"، شامگاه دوشنبه، 25 بهمن، در جلسه‌ی کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان قم، که در تالار امام رضا(ع) استانداری برگزار شد، افزود: باید از تلاش و غیرت نیروهای شرکت گاز تشکر شایسته‌ای کرد چرا که حل این مشکل کار باعظمتی بود.

 

وی با بیان این که لوله گاز به خوبی وارد مدار شد، خاطرنشان کرد: باید از افرادی نیز که به قم اعزام شدند تشکر و تقدیر شایسته‌ای شود و این در حالی است که خبث طینت برخی افراد سر جای خود محفوظ است.

 

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، در بخش دیگری از سخنانش بر لزوم آموزش برای پرسنل فرودگاه بین‌المللی قم تاکید کرد و گفت: آموزشهای ضروری برای کادر فرودگاه امری حیاتی است و باید برای این امر از نیروهای انسانی بومی و نخبه‌ی علمی استفاده شود تا مهاجرت علمی نیز به قم صورت گیرد.

 

وی همچنین خواستار پالایش سالانه طرحها شد و گفت: طرحهایی که چند سال از تصویب‌شان می‌گذرد و اجرایی نشده‌اند، باید از دور خارج شوند چراکه پرداختن بیش از حد به آن صورت خوبی ندارد.

 

 

لازم به یادآوری است، شرکت گاز استان قم، صبح جمعه، 22 بهمن، با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرده بود: خط لوله گازرسانی سراسری در کیلومتر 20جاده اراک ترکید و ساعت 6:30 دقیقه، بسیاری از ساختمان‌ها را در قم لرزاند و آسمان بخش وسیعی از این شهر به طرز عجیبی قرمز رنگ شد.

 

در این اطلاعیه آمده بود که بامداد جمعه بر اثر حادثه‌ای، خط لوله گازرسانی سراسری در منطقه سلفچگان قم دچار حریق شد. خوشبختانه این حادثه با حضور به‌موقع نیروهای آتش‌نشانی و مأموران شرکت ملی گاز به شکل مناسب کنترل شد و هیچ‌گونه تلفات جانی نیز در پی نداشت.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-١١-١٣٨٩, ١١:۴٠

   

پر مبحث ترین ها