سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کشف بیش از 115 کیلوگرم تریاک در قم

ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان قم در راستای مبارزه با قاچاق مواد مخدر و مقابله با سوداگران مرگ با انجام فعالیت های شبانه روزی موفق شدند طی 2 عملیات جداگانه بیش از 115 کیلوگرم مخدر از نوع تریاک را کشف و ضبط کنند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان قم اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان قم در راستای مبارزه با قاچاق مواد مخدر و مقابله با سوداگران مرگ با انجام فعالیت های شبانه روزی موفق شدند طی 2 عملیات جداگانه بیش از 115 کیلوگرم مخدر از نوع تریاک را کشف و ضبط کنند.

سرهنگ منوچهر طالبی گفت: در هفته گذشته در پی کسب خبری مبنی بر قاچاق مواد مخدر و عبور آن از استان، بلافاصله ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با استقرار و کنترل محورهای ورودی استان به یک دستگاه تریلی مشکوک و آنها را توقیف کردند.

وی افزود: در نهایت ماموران مبارزه با مواد مخدر موفق شدند حدود 40 کیلو و 540 گرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف و راننده نیز پس از دستگیری به همراه مواد مشکوفه جهت بررسی و تکمیل تحقیقات به مراجع قضایی استان تحویل داده شد.

وی از کشف مقدار قابل توجهی مواد مخدر طی عملیات جداگانه در هفته گذشته در استان خبر داد و اظهار داشت: ماموران مبارزه با مواد مخدر در عملیات دیگری موفق به کشف 75 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک شدند.

سرهنگ طالبی در پایان از عموم شهروندان خواست هر گونه اطلاعات در امر خرید و فروش مواد مخدر و دیگر اقلام ممنوعه را در اسرع وقت به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان اقدام شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠٩-١٣٩١, ١٠:٠٢

   

پر مبحث ترین ها