سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رئیس اتحادیه ناشران و کتاب فروشان استان قم:

هشتمین نمایشگاه کتاب قم از پنجم تا یازدهم بهمن برگزار می‌شود

این نمایشگاه در مجتمع امام خمینی (ره) خواهد شد و امسال همزمان با نمایشگاه کتاب استانی، نمایشگاه کتاب کودک نیز برپا خواهد شد.
رئیس اتحادیه ناشران و کتاب فروشان استان قم از برگزاری هشتمین نمایشگاه کتاب استان قم در بهمن ماه خبر داد.

حمید خرمی در گفتگو با خبرنگار ما، اظهار داشت: هشتمین نمایشگاه کتاب استان قم از پنجم بهمن ماه آغاز شده و تا یازدهم این ماه ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه در مجتمع امام خمینی (ره) خواهد شد، گفت: امسال همزمان با نمایشگاه کتاب استانی، نمایشگاه کتاب کودک نیز برپا خواهد شد.

رئیس اتحادیه ناشران و کتاب فروشان قم با اشاره به اینکه سال گذشته بیش از 180 ناشر از استان قم و سایر استان ها در این نماشگاه شرکت داشتند، گفت: ناشرانی متقاضی شرکت در این نمایشگاه تا 25 دی ماه فرصت داشتند تا درخواست خود را به دفتر اتحادیه ناشران اعلام کنند.

وی تاکید کرد: محتوای آثاری که در هشتمین دوره نمایشگاه کتاب قم ارائه می شوند شامل مسائل مختلفی است که از جمله آن ها موضوعات اجتماعی و عمومی، مذهبی، دینی، درسی و دانشگاهی و کودک و نوجوان است.

حضور 200 ناشر در هشتمین نمایشگاه کتاب قم

وی اظهار داشت: این نمایشگاه با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اتحادیه ناشران استان برگزار خواهد شد و در نمایشگاه امسال کتاب استان قم 200 ناشر از این استان وسایر مناطق کشور شرکت خواهند داشت.

گفتنی است بازدیدکنندگان از این نمایشگاه با تهیه بن‌کارت‌های الکترونیکی و استفاده از تخفیف در نظر گرفته شده توسط ناشران، از 40 درصد تخفیف در تهیه کتب استفاده کنند
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-١٠-١٣٩١, ١۴:١٨

   

پر مبحث ترین ها