سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پیریایی خبر داد:

اختصاص دو هزار و 740 میلیارد ریال اعتبار به توسعه بخش کشاورزی قم

بروز شده : ۵-١١-١٣٩١, ٠٨:۵٨    نسخه چاپی    
تخصیص اعتبار که تماما در سال 91 ابلاغ شده است، توانسته است با تصویب 2000 میلیارد ریال در قالب هزار و 21 طرح، دو هزار و 973 فرصت شغلی ایجاد نماید.
استاندار قم گفت: در سال جاری، بیش از دو هزار و 740 میلیارد ریال اعتبار به توسعه بخش کشاورزی استان قم اختصاص یافته است.

کرم رضا پیریایی در چهاردهمین جلسه ستاد توسعه بخش کشاورزی استان قم، با اشاره به اهمیت برنامه ریزی بلند مدت در حوزه بخش کشاورزی، اظهار داشت: برنامه ریزی در حوزه کشاورزی موجب تسریع در خودکفایی این بخش و ایجاد فرصت های شغلی پایدار می شود.
وی با اشاره به رشد چشمگیر اعتبارات و تسهیلات اعطایی به بخش کشاورزی، افزود: در راستای حمایت از کار و تولید در بخش کشاورزی استان، بالغ بر 10 میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است.

استاندار قم با قدردانی از همکاری دستگاه‌ها و بانک‌های عامل استان، لزوم سرعت دادن به روند اعطای به موقع این منابع و تسهیلات را خواستار گردید.
وی با اشاره به نگاه ویژه دولت به بخش های تولیدی، گفت: نتایج مثبت این نگاه و حمایت ویژه، امروز در بخش کشاورزی استان نمود داشته است.

پیریایی با اشاره به اختصاص دو هزار و 740 میلیارد ریال اعتبار تسهیلات ارزان قیمت به بخش کشاورزی قم در سال 91، افزود: تخصیص اعتبار که تماما در سال 91 ابلاغ شده است، توانسته است با تصویب 2000 میلیارد ریال در قالب هزار و 21 طرح، دو هزار و 973 فرصت شغلی ایجاد نماید.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-١١-١٣٩١, ٠٨:۵٨

   

پر مبحث ترین ها