سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان قم:

فروش بلیت سفرهای نوروزی در قم آغاز شد

بروز شده : ١-١٢-١٣٨٩, ٢٠:٢٨    نسخه چاپی    
روش بلیت سفرهای نوروزی ناوگان حمل و نقل از یکم تا هفتم اسفندماه به صورت اینترنتی انجام می شود و علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی www.safar724.ir  نسبت به تهیه بلیت اقدام کنند.
مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان قم گفت: فروش بلیتهای سفرهای نوروزی ناوگان حمل و نقل عمومی از روز یکشنبه در استان قم در دو مرحله آغاز شد.

 قاسم باقری ظهر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: فروش بلیت سفرهای نوروزی ناوگان حمل و نقل از یکم تا هفتم اسفندماه به صورت اینترنتی انجام می شود و علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی www.safar724.ir  نسبت به تهیه بلیت اقدام کنند.

قاسم باقری با اشاره به متقاضیانی که دسترسی به اینترنت شخصی ندارند، افزود: در حال حاضر 33 دفتر پیشخوان دولت در سطح شهر و بخشهای استان و 7 آژانس مسافرتی، خدمات فروش اینترنتی بلیت را ارایه می کنند.

وی اضافه کرد: دومین مرحله از پیش فروش بلیت نوروزی به صورت حضوری  از 8 اسفندماه آغاز و تا 24 همین ماه ادامه خواهد داشت.

نصب دو وب کیوسک برای تهیه بلیت اینترنتی

باقری با بیان این مطلب که یک هزار و 283 وسیله نقلیه اعم از اتوبوس، مینی بوس، سواری و سواری ون وظیفه خدمات رسانی به مسافرین را در طول ایام تعطیلات نوروز به عهده دارند، از نصب دو دستگاه وب کیوسک در مراکز جمعیتی استان خبر داد و اظهار داشت: متقاضیان می توانند از طریق این وب کیوسکها و پرداخت از طریق کارتهای اعتباری عضو شبکه شتاب، بلیت مورد نیاز خود را تهیه کنند.

وی اظهار داشت: بعد از پایان طرح پیش فروش بلیت سفرهای نوروزی، متقاضیان می توانند با مراجعه حضوری به دفاتر فروش و نمایندگیهای شرکتهای حمل و نقل مسافر و پایگاه اینترنتی اعلام شده، بلیت مورد نیاز خود را تهیه کنند.

باقری گفت: به منظور رسیدگی به تخلفات احتمالی، دو سامانه پیام کوتاه 3000143 و 30001432 به صورت شبانه روزی آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات مسافرین است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-١٢-١٣٨٩, ٢٠:٢٨

   

پر مبحث ترین ها