سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اسکان بیش از 300 هزار مسافر طی 6 روز در قم/ رشد 25 درصدی اسكان زائران

بروز شده : ٣-٠١-١٣٩٢, ١۴:٢٩    نسخه چاپی    
مسافران از چادرزدن درخیابان ها و معابر و محل هایی که احتمال خطر می رود خودداری کرده و به مراکز اسکان قم همچون بوستان ها و مدارس مراجعه کنند.
مسئول کمیته اسکان نوروزی ستاد تسهیلات زائران قم از اسکان 365 هزار و 49 زائر در مراکز اسکان قم همچون مدارس، هتل آپارتمان و مهمانپذیرهای قم خبر داد.

محمدحسین امین جعفری در گفتگو با خبرنگار ما، با بیان اینکه حضور زائران در مراکز اسکان قم 25 درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته است، اظهار داشت: چهار هزار کلاس در 400 مدرسه قم محل اسکان مسافران نوروزی بوده است که 124 هزار و 313 نفر از 26 اسفند تا 2 فروردین 92 اسکان داده شده اند.

وی بیان داشت: در اماکن رسمی هتل آپارتمان، مهمانپذیرها و منازل استیجاری نیز 56 هزار و 365 نفر طی 6 روز گذشته اسکان داده شده اند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان قم عنوان کرد: 119 هزار و 76 نفر نیز در همین مدت در بوستان های قم اسكان داده شده اند.

وی ابراز داشت: در حسینیه ها و مهمانسراها نیز به ترتیب 29 هزار و 883 و پنج هزار 94 نفر اسکان داشته اند.

امین جعفری ادامه داد: در ساير اماکن همچون در ورزشگاه حیدریان، نمایشگاه دائمی قم و امامزادگان 32 هزار و 641 نفر اسکان داشته اند.

وی در پایان با اشاره به ظرفیت بالای مراکز اسکان در قم همچون مدارس افزود: مسافران از چادرزدن درخیابان ها و معابر و محل هایی که احتمال خطر می رود خودداری کرده و به مراکز اسکان قم همچون بوستان ها و مدارس مراجعه کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠١-١٣٩٢, ١۴:٢٩

   

پر مبحث ترین ها